فهرست
نیمار:اگر فوتبال نبود حتما موزیسین می شدم / ذاتا آدم شوخی هستم
نیمار:اگر فوتبال نبود حتما موزیسین می شدم / ذاتا آدم شوخی هستم

نیمار:اگر فوتبال نبود حتما موزیسین می شدم / ذاتا آدم شوخی هستم

آی اسپورت - \"نیمار\" ستاره برزیلی بارسا امروز در گفتگویی بی واسطه با هواداران بارسا از مسائل مختلفی در مورد خودش صحبت کرد .

وی گفت : \" حضور در بارسلونا به عنوان باشگاهی معتبر که در تاریخ پرافتخارش بازیکنان مطرح زیادی دیده می شوند به من شخصیتی دیگر داده است. این مساله از هر جهت به نفع من شده است.

در تاریخ بارسلونا، برزیلی های زیادی حضور داشته اند. شاید مجموعه ای از بهترین بازیکنان برزیل را ما در بارسلونا شاهد بوده ایم و همین مساله یکی از دلایلی بود که باعث شد تا به این تیم بپیوندم چرا که می دانستم در اینجا شادتر از هر جای دیگری خواهم بود \"

نیمار ادامه داد : \" همه از زندگی شخصی من باخبرند چرا که خیلی ها دوست دارند از جزئیات زندگی بازیکنان فوتبال باخبر باشند. همه شما از خیلی از علایق من خبر دارید و چیز پنهانی ندارم که بخواهم بازگو کنم. از بازی Wake که یک ورزش آبی است خوشم می آید\"

نیمار در جواب به این سوال که چرا دیگر پس از گلزنی از رقص های معروف خود اجرا نمی کند گفت : \" الان دیگر نمی توانم در زمین بازی پس از گلزنی برقصم. اما چندین رقص هستند که موردعلاقه من قرار دارند.از سال 2010 که به سانتوس آمدم پس از بازی و حتی در رختکن با همبازیانم می رقصیدم.واقعا خوش می گذشت.

هر جا بودیم موزیک بود و رقص.قبل از بازی ها آواز می خواندیم و می رقصیدیم و سعی داشتیم محیط اطرافمان همواره شاد باشد. اما الان دیگر دوران آن سرگرمی ها به پایان رسیده و همه چیز جدی تر شده است \"

ستاره برزیلی بارسا اعتقاد دارد که او ذاتا آدم شوخی است : \" از شوخی کردن خوشم می آید. همیشه سعی می کنم با دوستانم شوخی کنیم و بخندیم. اگر فوتبال نبود حتما یک موزیسین می شدم. هرچند نمی دانم که در این رشته موفق می شدم یا نه؛ چرا که خواننده خوبی نیستم.با هیچ آهنگی نشده است که به خوبی بخوانم. این مساله صرفا برای من یک تفریح محسوب می شود.\"


     
آی اسپورت
2014-08-26 21:47:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر