فهرست
جملات روز: مردم از گزارش من لذت می برند
جملات روز: مردم از گزارش من لذت می برند

جملات روز: مردم از گزارش من لذت می برند

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در ساعات گذشته:

نگفته ایم روی طارمی پنالتی نگیرند

نه اصلا چنین چیزی وجود ندارد و ما صحبتی در این مورد با هیچ داوری نداشتیم.اصلا هی وقت به هیچ داوری از این توصیه ها نمی کنیم. این چه حرفی است؟
رئیس دپارتمان داوری این شایعه که به داوران گفته اند پنالتی روی طارمی را نگیرند تکذیب کرده است

مردم از گزارش من لذت می برند

22 سال است این روش را انجام می دهم. شاید در این دو سال معروف تر شده باشم اما من همیشه متفاوت بوده ام. تمام همکاران بنده بالاتر از من هستند اما من متفاوت گزارش می کنم. قبل تر ها هم همینطور گزارش کردم. من هر چه ببینم را گزارش می کنم. فرقی نمی کند چه تیم هایی با هم بازی می کنند. مردم گزارش من را می بینند لذت می برند. آنها به خوبی می دانند که من هر چه می بینم را می گویم. مردم از این صراحتم لذت می برند. از زمان آقای بهمنش تا به الان هیچ کس را در این حد و اندازه ندیده ام.
دفاع علیرضا علیفر از نحوه گزارشگری اش

دوست دارم به پرسپولیس بروم

اگر چنین پیشنهادی مطرح شود حتما مذاکره خواهم کرد. همه فوتبالیست‌ها و حتی همه علاقمندان فوتبال طرفدار یکی از دو تیم بزرگ پایتخت هستند و دوست دارند در یکی از این دو تیم بازی کنند
نظر سیامک کوروشی مدافع تیم سایپا درباره شایعه تمایل پرسپولیس به جذب او

مانوئل بازیکن حرفه ای نیست

اگر این دروازه‌بان بازیکنی حرفه‌ای بود، روز گذشته باید در تبریز حضور می‌داشت و با ماشین‌سازی تمرین می‌کرد، اما حالا که تبریز را ترک کرده، مطابق قوانین و آیین‌نامه‌های فدراسیون فوتبال برخورد و او را جریمه می‌کنیم.

توضیح مدیرعامل ماشین سازی درباره قهر دروازه بان اسپانیایی این تیم

 

 

کد خبر:9408

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-01-25 09:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
یوسف
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۵۶
جدی جدی باورش شده ملت دوسش دارن! مرتیکه سرکار گذاشتنت! همه دارن به خنگ بازیت میخندن!درست مثه وحید خزایی! مثه اون بنده خدا علیرضا باقری! خودتم بدت نمیاد انگار!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر