فهرست
رفتار هشدار دهنده؛رنگ پاشیدن به تابلوی حجازی
رفتار هشدار دهنده؛رنگ پاشیدن به تابلوی حجازی

رفتار هشدار دهنده؛رنگ پاشیدن به تابلوی حجازی

آی اسپورت - 23 آذرماه همزمان با سالروز تولد مرحوم ناصر حجازی شورای شهر تهران که قبلا مصوب کرده بود نام بلوار فردوس غرب به اسم مرحوم ناصر حجازی تغییر یابد، این تصمیم را عملی کرد. از این رو تابلوهای این بلوار به اسم ناصر حجازی مزین و در سراسر خیابان نصب شد.

اگر چه این تصمیم باعث خوشحالی بسیاری از طرفداران فوتبال و به خصوص استقلالی ها شد، اما برخی افراد مجهول الهویه در اقدامی عجیب روی یکی از تابلوهای مزین شده به نام ناصر حجازی رنگ سیاه پاشیدند و این اسم را از روی تابلو پاک کردند.

این رفتار غیرمتعارف که باعث تعجب بسیاری از کاربران فضای مجازی شده است. در گذشته هم بارها خیابان های تهران به اسم شخصیت های برجسته نامگذاری شده اما تاکنون چنین رفتارهایی را شاهد نبوده‌ایم. اکنون اما در حالی که قرار است نام ناصر حجازی روی بلواری در شهر تهران باشد تا نزد عموم زنده بماند، شاهد یک اقدام غیرقابل قبول از برخی افراد خاص هستیم.

شورای شهر همچنین قرار است طی روزهای آینده تندیس ساخته شده ناصر حجازی را در بلوار مزین شده به نامش نصب کند و حالا همه باید امیدوار باشیم اتفاقی برای این تندیس زیبا نیفتد!

 

ورزش سه 

۳ ۱۱  
آی اسپورت
2019-12-16 13:09:00
نظر دهید

۱۱ نظر
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۱۰
خیلی هم کار خوبی بود. دم اونی که این کارو کرد گرم. یکی هم که در اعتراض به نادیده گرفته شدن حقوقش یه حرکتی میکنه رو بهش انگ مجهول الهویه و ... میزنن!!
اهالی بلوار فردوس غرب دوست ندارن اسم محله شون عوض بشه. اسم این محله بخشی از هویت مردم این منطقه هست. نویسنده مجهول الهویه ای که این متنو نوشته دوست داره یهو از فردا اسم محله ای که توش بزرگ شده و زندگی میکنه رو بذارن مهرداد میناوند؟؟
یعنی برای بزرگداشت اون مرحوم و خوشحالی استقلالی ها ما تاوان بدیم؟! اصلا این چه طرز خوشحال کردنه یه تیم فوتباله؟ زمین فوتبالی که از بچگی توش بازی میکردیمو یه شبه دورش دیوار کشیدن بعد کردنش کمپ استقلال و با نام ناصر حجازی. همین بس نیست برای زنده نگه داشتن یاد مرحوم و خوشحالی استقلالی ها؟ حتما باید اسمشون سردر همه خیابون ها باشه؟
هروقت اسم میدون تجریش رو گذاشتید میدون یحیی گلمحدی ما هم دیگه اسپری نمیپاشیم رو اسم ناصر حجازی :)
دوستان اصلا بحث رنگی نیست. شما اصلا بگو اسمو تغییر بدن بذارن کامران هومن! این کار ، کار مزخرفیه. این محل قدیمیه و بخشی از هویت آدمای اونجا رو تشکیل میده. تغییر دادن این اسم ها مثل تجاوز کردن به حقوق ساکنین و سرکوب کردن اون هاست.
یه خیابون از نو درست کنید اسمشو بذارید حجازی، استقلال، پرسپولیس قهرمان، نعیم سعداوی هر چی دوست دارید. ولی حق ندارید اسم یه محل قدیمی رو بی خود و بی جهت عوض کنید.
خربین
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۳۶
یه کره خر در بالا یافت شد..
۷
ارش
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۴۸
حکایت استقلالیا شده مثل این خرمقدسا که هر چرندی راجع به بقیه میگن، بعد یه انتقاد میکنی سریع میگن به عقاید ما احترام بذار.
یه مشت الدنگ هر چرندی از دهنشون درمیاد راجع به پرسپولیس و بزرگانش میگن (نمونه اش گوهریز و مهریزی و علی کارما و زهرابی و ...)، بعد میگه به بزرگان استقلال احترام بگذارید. همه پرسپولیسیا میشاشن پس کله استقلال و هرچی که بهش وصل بوده، تا زمانی هم که شعور لازم رو به دست نیاوردید و گوههای مغزتون رو دیگه نریختین بیرون همین وضعه.
پدر ارش
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۲۳
ک ی ر م توی کس مادرت بار آخرت باشه به استقلالی ها توهین می کنی مادر به خطا
ریدم تو قبر هادی نوروزی
ک ی ر م توی کس زن هادی نوروزی
پدر ارش
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۲۳
ک ی ر م توی کس مادرت بار آخرت باشه به استقلالی ها توهین می کنی مادر به خطا
ریدم تو قبر هادی نوروزی
ک ی ر م توی کس زن هادی نوروزی
پدر ارش
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۲۳
ک ی ر م توی کس مادرت بار آخرت باشه به استقلالی ها توهین می کنی مادر به خطا
ریدم تو قبر هادی نوروزی
ک ی ر م توی کس زن هادی نوروزی
حسین
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۴۷
ناصرخان کسی بوده که همیشه صدای حرفاش حرف مردم بوده
هر اسکولی که اینکارو کرده بدونه چیزی از ناصرخان کم نمیکنه
حجازی رو با اسطوله های تیم قاتل تختی مقایسه نکن
مثل بانو میناو....
۷
مسعود
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۶:۵۲
من یه خوزستانی هستم و طرفدار تیم‌های استان خودم هستم ولی این حرکت سخیف رو محکوم میکنم خیلی زشته آقای حجازی یکی از اسطوره های فوتبال ما هست
Woltanix
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۷:۱۳
کاری به فوتبال ندارم ولی نمونه دو هموطن بیشعور در نظرات بالا معلومه. از ماست که بر ماست
علی محرمخانی
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۷:۲۴
واقعا من باعث شرمساری. ببینید چقدر بی فرهنگ شدیم ما!!!
فارق از هر رنگ و تیم خاصی مرحوم حجازی انسان بسیار والا، سالم، مردمدار و شریفی بود که هیچ وقت حرفی از دهانش بیرون نمیومد جز حق و حقیقت و درد مردم. من که به عنوان یه شهروند غرب تهران افتخار میکنم که اسم یه انسان با شرف و بزرگ واقعی روی خیابونمون باشه.
داوود
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۲۶
خدا وکیلی این چند تا نظری که خوندم دیدم ما داریم از چه ادبیات سخیفی در اظهارنظرهامون استفاده می کنیم کاش روز برسه هر کدام از ماها از خودمان شروع کنیم تغییر را تا منتظر نفر دوم هر کار خوبی باشیم یا چشم انتظار مجعزه ای باشیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر