فهرست
فاجعه روز؛ این چه گزارشی است استاد؟
فاجعه روز؛ این چه گزارشی است استاد؟

فاجعه روز؛ این چه گزارشی است استاد؟

آی اسپورت – نیمه اول بازی دو تیم فولاد خوزستان و استقلال با تساوی بدون گل به پایان رسید. بازی چندان جذاب نبود اما اگر بخواهیم چهره ویژه بازی را تا اینجا معرفی کنیم باید به گزارشگر بازی اشاره کنیم. جناب گزارشگر تقریبا در تلفظ همه اسامی خارجی اشتباه کرد. او به وینفرد شفر گفت: «وینتر شفر»!

به جای اصطلاح کلین شیت از «کلین شِت» استفاده کرد. بارها موسی کولیبالی بازیکن فولاد را موسی «کولووالی» صدا زد و به آیاندا پاتوسی گفت «آیوندا پاتوسی»! حتی در بیان اصطلاح معروف پلی آف هم اشتباه کرد و گفت «پِلی آف»! تنها فرد خارجی که نامش توسط گزارشگر درست تلفظ شد میلیچ مدافع استقلال بود که البته این اسم را جور دیگری هم نمی‌شد خواند!

شاید اگر گزارشگر می خواست نام کوچک میلیچ را هم بگوید دچار اشتباه می‌شد! نکته عجیب این که جناب گزارشگر در یک صحنه که استقلال می خواست روی دروازه فولاد کرنر بزند در اظهار نظری عجیب گفت: «متاسفانه روی کرنر فاصله اجتماعی رعایت نمی‌شود!»

حالا چطور می‌شود در زمین فوتبال و روی کرنر فاصله اجتماعی را رعایت کرد خدا می‌داند و آقای گزارشگر! منتظر می‌مانیم تا ببینیم وضعیت گزارش بازی در نیمه دوم چطور خواهد بود. 

 

 

۱۳ ۵  
آی اسپورت
2020-11-20 17:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
میرعباس
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۱۷:۵۳
حتی به کرنر میگه کرنل
امیر
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۱۸:۰۱
الان هم گفت از ترددهای ضروری بپرهیزید. روانیه رسما این
۷
افشین ایرانی
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۲۰:۳۶
از همه جالبتر با اختلاف فاحش 'کرنل' بود. گزارشگر فوتباله طرف ملت کجاییم الان
۵
فرهاد
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹، ۱۸:۰۳
شما به باسوادی گزارشگران شبکه سراسری و سرخابی ببخش . اره همه شهرستانی ها بیسواد شما ماه گل بلبل . بی طرف عالی فرشته
۱
۶۶۶
يكشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹، ۰۲:۴۴
یه قانون نانوشته هست که اگه مسئولیت رو درست انجام بدی و مردم ازت راضی باشن حذف میشی( فردوسی پور و ... ) و اگه مردم از کارت ناراضی باشن و نقدت کنن هستی( خیابانی،سیانکی،عزیز و...) پس تو باید خیلی باهوش باشی که روشی رو انتخاب کنی تا همیشه باشی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر