فهرست
بشار – پرسپولیس؛ جدایی نزدیک است
بشار – پرسپولیس؛ جدایی نزدیک است

بشار – پرسپولیس؛ جدایی نزدیک است

آی اسپورت - بشار رسن برای ماندن در پرسپولیس هر کاری که لازم بود انجام داد؛ از توافق بر سر جزئیات قرارداد تا تخفیف ۱۰۰ هزار دلاری و گذشتن از آپشن‌های قرارداد خود، اما باز هم مدیران باشگاه پرسپولیس از این بازیکن درخواست تخفیف کردند. این در حالی است که طبق ادعای مدیربرنامه‌های این هافبک عراقی، بشار رسن در حال حاضر چند پیشنهاد دیگر هم دارد. با توجه به شرایطی که رقم خورده، احتمال جدایی بشار از پرسپولیس بیشتر از قبل به نظر می‌رسد به خصوص حالا که سرخپوشان موفق به بازگرداندن فرشاد احمدزاده و وحید امیری نیز شده اند.

شرایط ارزی در کشورمان به گونه‌ای است که تمدیدقرارداد با بازیکنان خارجی را سخت می‌کند به خصوص بازیکنی مثل بشار که غیر از پرسپولیس، چند پیشنهاد مالی خوب از کشور‌های قطر، ترکیه و عربستان به دستش رسیده و به راحتی می‌تواند باشگاه دیگری را برای ادامه فوتبال خود، انتخاب کند. شرایط به شکلی است که باید منتظر انتشار خبر خداحافظی بشار با پرسپولیسی‌ها باشیم، چون جدایی نزدیک است!

 

خبر ورزشی

۱ ۲  
آی اسپورت
2019-07-13 13:21:00
نظر دهید

۲ نظر
علیرضا
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۲۳
چطور برای استقلال پول هست تا هرچی بازیکن خارجی بخره
Hosein
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۴۴
چطور میشه اسپانسر و متولی ۲ تیم یکی باشه ولی یکی توان حفظ ستاره ۱۷ ساله و تنها ستاره خارجیش رو نداره ولی در طرف دیگر نه تنها ملی‌پوش‌ها حفظ میشن بلکه فقط ملی‌پوش جذب میکنند!

حتی از باشگاه بلژیکی هم بازیکن قرض میگیرند!!

گرون ترین تیم تاریخ فوتبال ایران بدون شک پرسپولیس ۱۳۹۸_۹۹

۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر