فهرست
چرا دی‌بیاسی سرمربی استقلال نشد؟
چرا دی‌بیاسی سرمربی استقلال نشد؟

چرا دی‌بیاسی سرمربی استقلال نشد؟

آی اسپورت - بحث حضور دی‌بیاسی در استقلال وقتی مطرح شد که استقلالی‌ها به این نتیجه رسیدند که نمی‌توانند استراماچونی را برگردانند. رابطی که می‌خواست دی‌بیاسی را بیاورد، با او سر مبلغ ۱/۲ میلیون یورو (برای ۱۸ ماه) توافق کرد و قرار شد مجوز لازم را از وزارت ورزش بگیرند و... در همان زمان ارتباطی تلفنی بین مجیدی و سلطانی‌فر (وزیر ورزش) برقرار شد و وزیر ماجرا را به فرهاد گفت و او در نهایت با قراردادی ۱/۲ میلیاردی روی نیمکت استقلال نشست تا سکان هدایت این تیم را در دست بگیرد.

در این میان احمد سعادتمند مدیرعامل وقت استقلال واقعاً هیچ‌کاره بود و مهمتر اینکه اگر فرهاد قبول نمی‌کرد بعد از استراماچونی سرمربی شود، به احتمال ۹۹ درصد دی‌بیاسی با همان قرارداد یک میلیون و دویست هزار دلاری روی نیمکت آبی‌پوشان می‌نشست چون در آن مقطع هواداران استقلال خیلی از مربیان ایتالیایی خوش‌شان آمده بود و قانون من‌درآوردی منع حضور خارجی‌ها هم هنوز تصویب نشده بود که با استناد به آن بتوان پرونده دی‌بیاسی را بست.

خلاصه اینکه مجیدی آمد و بد هم نتیجه نگرفت اما در نهایت دود اختلافاتش با سعادتمند و عبدیان به چشم خودش و استقلال رفت و بعد هم قانون منع خارجی‌ها را گذاشتند تا قیمت مربیان و بازیکنان داخلی در تمام تیم‌ها دو تا سه برابر شود.

 

خبر ورزشی 

۲    
آی اسپورت
2020-10-20 08:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر