فهرست
علیمنصور به رکورد بارسلونا نزدیک شد!
علیمنصور به رکورد بارسلونا نزدیک شد!

علیمنصور به رکورد بارسلونا نزدیک شد!

آی‌اسپورت- معمولا سرمربی‌هایی که به باشگاه جدیدی بروند، برای رسیدن به ترکیب ثابت تیم‌شان زمان می‌خواهند. حالا یکی بیشتر و یکی هم کمتر. به عنوان مثال لوییز انریکه در 28 مسابقه نخستی که روی نیمکت بارسلونا نشست، 28 ترکیب مختلف را به زمین فرستاد. هیچ‌کدام از ترکیب‌های یازده‌ نفره‌اش با ترکیب بازی قبلی‌اش یکی نبود. سرمربی بارسلونا بالاخره در بیست‌ونهمین مسابقه، به ترکیب ثابتی رسید و بدوت تغییر نسبت به بازی قبلی، یازده بازیکن را به زمین فرستاد.

اتفاقی که برای علیرضا منصوریان هم افتاده است. منصوریان در چهار دیدار جام حذفی و یک نیم فصل از لیگ برتر، هنوز به ترکیب ثابتی نرسیده است و هیچ ترکیب یازده نفره‌ای با دیدار قبلی‌اش یکی نبوده است. منصوریان در سه دیدار اول استقلال، پنج بار دفاع چپش را تغییر داد. سپس نوبت به دفاع راست رسید و بعد از بازی دادن به غفوری و برزای، نوبت به مگویان رسید. در خط هافبک هم تغییرات زیادی داشت. حتی دروازه‌بان تیمش در دو مقطع از فصل دچار تغییر شد. حالا منصوریان نوزده بازی است که ترکیب تیمش با بازی قبل متفاوت است. با توجه به خریدهای نیم‌فصل، این روند در استقلال ادامه پیدا می‌کند و تا شناخت بازیکنان جدید تیمش، هیچ بعید نیست که رکورد لوییز انریکه را هم بزند. 

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2016-12-28 16:42:00
نظر دهید

۳ نظر
تراختورچی از تهران
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۹
اتفاقا آقای افتخاری هم از همین منظر می گفت مث بارسا بازی می کنیم !
خخخخ
مسعود
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۴۱
مگر که اینجوری به رکود اونا برسیم خخخخخخخ
۱
SS-ABI
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۵
این دوپیام متضاد دارد، اول عدم درک درست وکامل از بازیکنان و دوم میل به انالیز و تجزیه تحلیل کردن بیشتر . مشکل علیمنصور توقعی است که از تیمش دارند. نام استقلال بزرگ است و قطعا نتایج درخشان هم برای آن متصور است. این فشار در کورس رقابت بودن فرصت سعی و خط محدودی به مربی می دهد. الان علیمنصور باید فقط بفکر برد باشد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر