فهرست
علی کریمی: با تاج به بهشت هم نمی‌روم!
علی کریمی: با تاج به بهشت هم نمی‌روم!

علی کریمی: با تاج به بهشت هم نمی‌روم!

آی اسپورت – بعد از چند روز انتقاد شدید علی کریمی از مهدی تاج و فدراسیون فوتبال این دو نفر بالاخره دو روز در جلسه‌ای دو نفره با هم صحبت کردند. تاج بعد از این جلسه خیلی مثبت درباره آن صحبت کرد و سعی کرد نشان بدهد رابطه‌اش با علی کریمی خوب است. اما حرف‌های علی کریمی با تسنیم چیز دیگری را نشان می‌دهد:

-دو نفر از دوستان که ثابت کردند هنوز آدم‌هایی هستند که دلشان برای فوتبال می‌سوزد، این جلسه را ترتیب دادند. ما چند ساعت صحبت کردیم و من حرف‌هایم را به تاج زدم که بخشی از آنها را پیش از این گفته بودم. موضوعات دیگری هم مطرح شد که رئیس فدراسیون هم شنید و مسائلی را مطرح کرد. حالا اینکه چه کارهایی در آینده در فدراسیون فوتبال انجام می‌شود باید منتظر ماند و قضاوت  را برعهده مردم گذاشت.

-پیشنهادهای من خیلی ساده و معمولی است که انجام دادن آنها نه تنها اصلا سخت نیست بلکه خیلی آسان و ساده است، البته برای کسی که بخواهد کار انجام دهد. اگر حرفی در مورد فدراسیون می‌زنم برای این است که دلم برای فوتبال می‌سوزد و به هیچ وجه دنبال پست و مقام نبوده و نیستم که اگر بودم اصلا سوال‌هایم را مطرح نمی‌کردم؛ ضمن اینکه من با تاج به بهشت هم نمی‌روم. امیدوارم هفته آینده در مجمع فدراسیون فوتبال تصمیماتی اتخاذ و فدراسیون از این حالت انحصاری خارج شود و در نهایت اتفاقات خوبی برای فوتبال رقم بخورد.

-امیدوارم مشکلات به حداقل برسد. انتظارم این است که مشکلات گذشته تکرار نشود که اگر شود فاجعه است. اما اگر مسئله‌ای را ببینم باز هم در چارچوب سوال آن را مطرح خواهم کرد.

۱۴۰ ۴  
آی اسپورت
2017-12-13 10:53:00
نظر دهید

۴ نظر
هادی ف
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۳
من نگران علی کریمی ام حس میکنم استعداد زیادی برای حسن روشن و ممد مایلی کهن شدن داره و این خیلی بده ...
ویلی
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۴
متاسفانه همینطوره، کانال تلگرام شخصی و اینستا و راه به راه مصاحبه....دیگه حرفاش عادی میشه و اثرشو از دست میده....
۸
فرناز آبيدل
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۹
راستي اقاي كريمي، شما به عنوان پرچمدار مبارزه با فساد در فوتبال و در ادامه اين كار پسنديده، اينروزها نظرتان درباره پرده برداري از حمايت سنگين و چند ده ميلياردي مفسد كلان بانكي( هدايتي دولابي) از تيم متبوع و مطبوع تان! و پول هاي زيرميزي كه اقاي طاهري و هيات مديره پرسپوليس و همچنين فدراسيون فوتبال براي نقل و انتقالات چند بازيكن به پرسپوليس در فصل گذشته كه در مصاحبه صوتي، تصويري با تي وي پلاس از ان پرده برداشتند چيست؟
منتظر شهامت و قاطعيت شما درباره مديريت فوتبالي در اين عرصه نيز هستيم.
یوسف
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
شما از این میسوزی که یکی مثه حاج حسین نیس که از تیم شما حمایت کنه,منم اگه تیم رقیبم 4تا مشتری داشت و برا تیم من ی پاکت خالی میفرستادن اینجوری جزغاله میشدم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر