فهرست
دورتموند 1– هرتابرلین 1 / تساوی زنبورها در شب جنجالی وستفالن
دورتموند 1– هرتابرلین 1 / تساوی زنبورها در شب جنجالی وستفالن

دورتموند 1– هرتابرلین 1 / تساوی زنبورها در شب جنجالی وستفالن

آی‌اسپورت- از هفته هفتم بوندسلیگا دورتموند در حالی به مصاف هرتابرلین رفت که با مصدومیت یازده بازیکن کلیدی خود مواجه بود. این موضوع باعث شد تا توخل تقریبا از تیم دوم خود برای این دیدار استفاده کند. در نیمه نخست بازی ناهماهنگ بازیکنان دورتموند به چشم می‌آمد به طوری که حتی یک موقعیت گل هم نتوانستند روی دروازه هرتا خلق کنند. در طرف مقابل آبی‌پوشان برلین با استفاده از ضدحملات چندین بار دروازه دورتموند را با خطر مواجه کردند. با شروع نیمه دوم این هرتابرلین بود که روی یک غافل‌گیری توسط استوکر در دقیقه 51 به گل رسیدند تا کار برای شاگردان توخل سخت تر شود. دورتموند که نمی خواست در وستفالن شکست بخورد فشار را افزایش داد تا با خطای هند بازیکن هرتا صاحب پنالتی شود اما ضربه اوبامیانگ را دروازه بان مهار کرد. تنها چهار دقیقه بعد خود اوبامیانگ روی پاس زیبای دمبله گل تساوی را به ثمر رساند. با این وجود بازی روی خطایی که روی امره مور انجام شد به جنجال کشیده شد ولی داور عین ناباوری به مور کارت قرمز داد تا جو ورزشگاه کاملا متشنج شود اما این پایان کار نبود و دقیقه 90 زننده تک گل هرتا با تکل خشن روی پای گینتر با کارت مستقیم داور مواجه شد تا در نهایت دو تیم با ده بازیکن بازی را به پایان ببرند.

 

نتیجه نهایی:

 دورتموند 1 – 1 هرتابرلین

 

نتیجه نیمه اول:

دورتموند 0 – 0 هرتابرلین

 

گلزنان:

دورتموند: اوبامیانگ 81

هرتابرلین: استوکر 51

 

دورتموند: بورکی، پاسلاک، مورینو، گینتر، اشملزر(پارک 71) ، مور، وایگل، پولیسیچ، روده(دمبله 60)، گوتزه (کاگاوا 60) و اوبامیانگ

 

 هرتابرلین: یاراشتین، پلاتن‌هارت،لانگ‌کمپ،بروکس، وایسر، اشتارک، اسکلبرد (آلان 78)، هاراگوچی، استوکر،اسوین(میتلستات93)  و ایبیسوویچ (آلاگوی 81)

 

آمار WhoScored.com

 

دورتموند

آمار

هرتابرلین

15

تعداد شوت ها

9

6

شوت های داخل چارچوب

2

86%

پاس های سالم

62%

62%

موفقیت در نبردهای هوایی

38%

19

دریبل ها

6

11

تکل ها

24

75.1%

مالکیت توپ

24.9%

 

 

بهترین بازیکنان:

یاراشتین (هرتا)        7.7

ایبیسوویچ (هرتا)       7.6

اسکلبرد (هرتا)         7.5

اسوین  (هرتا)          7.3

وایگل  (دورتموند)       7.2

 

کدخبر:9412

۱    
آی اسپورت
2016-10-15 00:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر