فهرست
براوو:خداراشکر که دیگر مقابل مسی بازی نمی کنم/ عملکرد مونیر مرا شگفت زده نکرد
براوو:خداراشکر که دیگر مقابل مسی بازی نمی کنم/ عملکرد مونیر مرا شگفت زده نکرد

براوو:خداراشکر که دیگر مقابل مسی بازی نمی کنم/ عملکرد مونیر مرا شگفت زده نکرد

آی اسپورت - کلودیو براوو دروازه بان جدید تیم بارسلونا اولین بازی خود در لالیگا با پیراهن بارسا را مقابل الچه انجام داد و البته کار چندان دشواری برای بسته نگاه داشتن دروازه تیم جدیدش نداشت.

او در یک نشست خبری گفت : \" بازی با ویارئال بازی پیچیده ای خواهد بود. زمین این تیم همیشه برای تیم های بزرگ، زمین دشواری برای پیروز شدن است. نتایج اخیر این تیم نشان می دهد که آنها تیم پرقدرتی در این فصل هستند.

با سوسیه داد بارها مقابل این تیم قرار گرفتم و شناخت خوبی از آنها دارم.بازی اولمان در لالیگا را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و حالا روی بازی با ویارئال متمرکز شده ایم.بدون شک فصل دشوار و طولانی ای در پیش است. اتلتیکو و رئال رقبای ما در راه قهرمانی خواهند بود\"

وی ادامه داد :\" بارسلونا تفاوتهای زیادی با سوسیه داد دارد. از لحاظ جو حاکم بر این تیم. توجهات رسانه ای ، سیستم بازی و خیلی چیزهای دیگر. هر روز تمرین می کنم و تلاشم در این است که دروازه بان اول بارسا باشم .

از رور اول حضورم در بارسا احساس بودن در خانه را دارم.انریکه در هر تمرین وظایفمان در آن جلسه را گوشزد می کند. خیالم راحت است و سعی من در این است که در طول هفته با بهترین عملکرد، مربی تیم را به خودم متقاعد کنم.هدف همه بازیکنان بارسا در تمرینات همین است. \"

براوو در مورد مسی گفت : \" همینکه دیگر مسی به عنوان رقیب مقابل من نمی ایستد مساله خوشحال کننده ایست. با تیم های مختلفی با نوکمپ آمده بودم. اینکه بهترین بازیکن دنیا روبروی شما بازی کند متفاوت است با اینکه همان بازیکن در تیم شما و کنارتان بازی کند. همبازی بودن با مسی لطف بزرگیست \"

کاپیتان تیم ملی شیلی در مورد ستاره جدید بارسا مونیر الحدادی افزود : \" او می توانست زودتر از اینها هم برای بارسا بازی کند.عملکرد او مرا شگفت زده نکرد.او را هر روز در تمرینات می بینم و از توانایی های او باخبرم. استعداد و کیفیت او بسیار بالاست . آینده درخشانی در انتظار اوست \"

     
آی اسپورت
2014-08-26 23:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر