فهرست
نامه سرگشاده آنخل دی ماریا خطاب به هواداران رئال
نامه سرگشاده آنخل دی ماریا خطاب به هواداران رئال

نامه سرگشاده آنخل دی ماریا خطاب به هواداران رئال

آی اسپورت - ساعتی پیش وبسایت مارکا نامه سرگشاده آنخل دی ماریا خطاب به هواداران رئال را منتشر کرد. نامه ای که در آن، او حرف های آنچلوتی را کاملا نقض کرده(آنچلوتی گفته بود که دی ماریا خواستار ترک رئال شده بود) و بر علیه مدیریت باشگاه رسما موضع گرفته است.

او در این نامه اشاره کرده است که آنگونه که شایسته بوده در باشگاه قدرش را ندانسته اند و امیدوار است که در باشگاه منچستر یونایتد با شرایط اینچنینی روبرو نشود.

دی ماریا می نویسد : 


هواداران عزیز رئال مادرید:


دوران حضور من در رئال به پایان خود رسید.غیرممکن است اگر بخواهم خاطرات خوش حضورم در رئال را در همین چند جمله خلاصه کنم. اما واجب بود که این نامه را به عنوان آخرین وداع خودم با شما بنویسم.در این 4 سال، پیراهن رئال را با افتخار پوشیدم و از دوران حضورم در رئال و کسب افتخارات متعدد در کنار هم تیمی هایم احساس غرور می کنم.


متاسفانه امروز از رئال مادرید جدا شدم. در حالیکه این مساله هیچگاه خواسته قلبی من نبود. مثل هر بازیکن دیگری دوست داشتم به پیشرفت خودم در تیم محبوبم ادامه دهم. پس از قهرمانی با رئال در لیگ قهرمانان به جام جهانی رفتم. در بازگشت انتظار برخورد متفاوتی از جانب مدیریت باشگاه داشتم. برخوردی که هرگز صورت نگرفت.

چیزهای زیادی در مورد من گفته اند و دروغ های زیادی به من نسبت داده اند. همواره سعی کردند که مساله خروجم از رئال را به من نسبت داده و به شما اینگونه القا کنند که این من بودم که از ابتدا می خواستم رئال را ترک کنم.در حالیکه هرگز چنین نبود.


متاسفانه من بازیکن محبوب برخی از مدیران باشگاه نبودم. تنها خواسته من این بود که در مورد من جانب عدالت رعایت شود.می خواستم ارزش من در باشگاه حفظ شود. برخی چشم دیدن من در رئال را نداشتند.

خیلی از مسائل از جمله حقوق و مسائل مالی برای من در درجه چندم اهمیت قرار داشت. امیدوارم در یونایتد با آن چیزی که انتظارش را دارم روبرو شوم.منچستر یونایتد یکی از چند باشگاه بزرگ دنیاست و امیدوارم بتوانم در این باشگاه تاریخ ساز شوم.


خوش شانس بودم که با جمعی از بهترین بازیکنان دنیا در رئال همبازی بودم. این بازیکنان بزرگ، نقشی کلیدی در فتح لادسیما ایفا کردند. همینجا می خواهم از آنها بخاطر اشتباهاتی که در بیرون و درون زمین مرتکب شدم؛ عذرخواهی کنم و می خواهم بدانند که هیچکدامشان عامدانه نبود.


برای پیراهن رئال عرق ریختم و همواره طوری بازی کردم که انگار آخرین بازی من برای این تیم است. برخی مواقع اوضاع خوب پیش می رفت و برخی مواقع هم خیر.اما آنچه که بدان تاکید دارم این است که هرگز درون زمین کم نگذاشتم.

از اسپانیایی ها متشکرم که فرصت حضور در فوتبال کشورشان را به من دادند.بخصوص که دخترم نیز در این کشور متولد شد.از این بابت سپاس فراوان دارم از کادر پزشکی بیمارستان مونته پرینچیپه.همیشه در قلب من جای دارید. من،دخترم و همسرم تا ابد قدردان شما هستیم

همچنین از همه هم تیمی های سابقم که همواره چه در خوبی ها و چه در بدی ها، حامی من بودند متشکرم.از کادر مربیگری فعلی و سابق و همه کسانی که در طول این 4 سال برای من زحمت کشیدند سپاسگذارم.

امیدوارم رئال فصل موفقی در پیش داشته باشد و به همه خواسته هایش برسد.هیچگاه آخرین بازی خودم برای رئال در سوپرجام اسپانیا مقابل اتلتیکو در برنابئو را فراموش نخواهم کرد. لحظاتی که پس از ورودم به زمین به شدت تشویق شدم؛ هرگز از ذهنم پاک نخواهد شد.


بازهم از همه شما تشکر می کنم.متاسفانه بازی با اتلتیکو آخرین بازی من برای رئال بود. نمی دانم به شیوه بهتری هم می توانستم از شما خداحافظی کنم یا خیر.


زنده باد مادرید ، خداحافظ برای همیشه.

آنخل دی ماریا


ترجمه : رضا سیف

 

  ۱۵  
آی اسپورت
2014-08-27 00:45:21
نظر دهید
۱۵ نظر
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۴۷
قدرشو ندونستند
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۱۸
حیف شد ،یکی از بهترینای رئال بود
محسن از گراش
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۴۶
خیلی دوست داشتم بیاد بارسا
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۶:۲۸
ناراحتم، خیلی حیف شد، بعد از رونالدو و بیل سومین بازیکن برتر رئال بود که میشد بهش امید داشت در یک لحظه نتیجه‌ی بازی رو عوض کنه. با اینکه منچستر بعد از رئال تیم دومم هست ولی دیدن دی‌ماریا توو هر لباسی جز رئال ناراحت کنندست...
کسری
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۲۴
بابا منچسترم خوب
کسری
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۰۷
انچلتی ستاره ش را از دست داد دیماریا محبوب ترین بازیکن مادرید بود شماره 22 ما مادریدی ها
کسری
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۱
دیماری هم باشگاه 7 هم ملی 7
خراب مورینیو
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۵۹
شاهکارهای ارباب مورینیو تبدیل شدن به گرانترین بازیکنان تیم های مثلا بزرگ لیگ برتر انگلستان !!!!
اوزیل 15 میلیونی خوزه تو مادرید شد گرانترین بازیکن آرسنال ......
و دیماریای 6 میلیونی خوزه تو مادرید شد گرانترین خرید 3 رقمی ( 100 میلیون) منچستر یونایتد اسطوره ای !!!
.....
برای اولین بار در تاریخ رئال مادرید ... این تیم به سود دهی از فروش بازیکن رسیده .... منچستری که زمانی ترانسفر های وحشتناک رکورد دار به مادرید رو به جیب میزد ..... حالا برعکس !!! .... فقط و فقط به لطف 3 سال حضور پربرکت ارباب خوزه .... پرنس لندن ..... مادریدی ها به نظرم باید یک کلیسا به نام " کلیسای سنت خوزه " تو وسط مادرید بسازن که از اون تیم 1/8 رسیدن ب اینجا ..... بله ! بپرستیم خوزه رو مادریدی ها .... درست مثل پرستش آرژانتینی ها از سلطان دیگو مارادونا .... بپرستید تا برکت از شما روی برنگردونه !!!!!!!!!!!!
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۵
خوب کاری کرد آمد یونایتد,این آنجلوتی همون بلایی که سرریوالدوآورد سرش میاورد
خراب مورینیو
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۸
آخ آخ آخ .... داستان ریوالدو رو یکی گفت !!!! ... بدون فکر سر اون داستانش میگم ..... مرگ بر آنچلوتی !!!! .... نابودی اسطوره ناب و تکرار نشدنی برزیل ..... اسطوره کاشته زنی و قیچی برزیلی ..... ریوالدو .... افتخار میکنم که وقتی اومد با تیم ازبکستانی با هزار ترفند کاراگاهی رفتم کنار چمن تمرین و باهاش یع عکس و فیلم گرفتم .... بررگترین شوک فوتبالی من بود اون صحنه ورود ریوالدو به استادیوم آزادی .. مرسی از حافظه خوب این دوست عزیز که اسم ریوالدو رو آورد !!! .... ولی در کل آنچلوتی همیشه " چیز خور مورینیو " بوده ... عین داستان اون ماهیه که زیر کوسه س همیشه تا غذاشو از اضافه هاش بخوره !!! .. انچلوتی همیشه تیم های آماده خوزه رو میگیره و جامهاشو به نام خودش میزنه !!!! لاشخورررررررررررررر !!!!
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۶
خیلی بده که با بازیکنی که این همه براشون زحمت کشیده صادق نیستند.دیگه همه دیدن که با این بیچاره چیکار کردن بیخود دروغ میگن.مجبورش کردن بره.اقای خراب مورینیو حرفات حقیقته .
خراب مورینیو
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۷
به نظرم بهتره یکی این حرفای منو به فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش برسونه تا فکر کنن که یک مربی با ارزش چقدر میتونه سود هنگفت مالی به یک مجموعه وارد کنه ..... کیروش اگه 20 میلیون دلار هم بگیره حقشه .. چون لیاقتش رو داره و مطمئنا با بازی های سطح بالایی که میتونه برامون جور کنه چند برابر این پول در آینده به ما باز خواهد گشت .....
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۱
دیماریا خیلی خوب بودی
یک رئالی اصیل
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۳
اخى دیماریا چرا رفتی ؛(
کسری
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۴
دیماریا هم مادرید وهوا داران دشمنی کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر