فهرست
رسمی: کاهش دستمزد بازیکنان بارسلونا
رسمی: کاهش دستمزد بازیکنان بارسلونا

رسمی: کاهش دستمزد بازیکنان بارسلونا

آی اسپورت - باشگاه بارسلونا به صورت رسمی اعلام کرد که به دلیل بحران مالی بوجود آمده در نتیجه شیوع ویروس کرونا دستمزد و حقوق پرداختی به کلیه بازیکنان و کارکنان این باشگاه را کاهش خواهد داد. اسپانیا از دو هفته پیش به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور در وضعیت اضطراری به سر می‌برد و یکی از کشورهایی است که بیشترین تاثیر را از این ویروس گرفته است. لالیگا تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده و فدراسیون فوتبال این کشور روز دوشنبه اعلام کرد مسابقات فوتبال تنها زمانی از سر گرفته خواهد شد که دولت اسپانیا مجوز مربوطه را صادر کند.

دیروز گزارش هایی منتشر شد که نشان می‌داد بازیکنان بارسا با کاهش 70 درصدی دستمزدشان مخالفت کرده‌اند ولی حالا بر اساس گزارش رسانه‌های اسپانیا، هیات مدیره بارسلونا بعد از یک جلسه اعلام کرده که کاهش دستمزدها در این باشگاه اتفاق خواهد افتاد. این کاهش دستمزد هم بازیکنان و ورزشکاران تیم های ورزشی بارسلونا و هم کارکنان را در بر خواهد گرفت.

با شگاه بارسلونا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد هیات مدیره در جلسه خود به این نتیجه رسیده که به دلیل بحران ناشی از کرونا نسبت به کاهش دستمزدها در باشگاه اقدام کند. بارسا در این بیانیه خاطرنشان کرد که این مساله را رسما به اطلاع دولت محلی کاتالونیا رسانده است. در بیانیه بارسا به این اشاره شده که با توجه به کاهش فعالیت‌های باشگاه و ساعت کاری کارکنان، دستمزد پرداختی به آنها هم متناسب به این کاهش فعالیت‌ها کاهش خواهد یافت. در این بیانیه به میزان کاهش دستمزدها اشاره‌ای نشده است.

     
آی اسپورت
2020-03-27 16:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر