فهرست
پیش بازی آرسنال - بشیکتاش؛ به امید صعود !
پیش بازی آرسنال - بشیکتاش؛ به امید صعود !

پیش بازی آرسنال - بشیکتاش؛ به امید صعود !

دو تیم آرسنال و بشیکتاش ، امروز در دیدار برگشت پلی آف چمپیونزلیگ، در ورزشگاه امارات به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


آرسنال؛ بحران مصدومیت و محرومیت

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال معتقد است که بازگشت به بازی در مقابل اورتون در تساوی 2-2 مقابل این تیم، آماده سازی فوق‌العاده ای برای آرسنال خواهد بود. اوایل هفته در گودیسون پارک، آرسنال در حالی که 2-0 عقب بود، با گل‌های آرون رمزی و اولیویر ژیرو موفق شد بازی را به تساوی بکشاند.

بازی اول در ترکیه با تساوی بدون گل به پایان رسید و آرون رمزی در اواسط بازی ، برای اولین بار در کارنامه اش، از زمین مسابقه اخراج شد. مسوت اوزیل، پر مرته ساکر و پودولسکی به میادین بازخواهند گشت. پس از جام جهانی، ونگر به آنها بیش تر از دیگر بازیکنان استراحت داده بود. ژیرو به دلیل مصدومیت در گودیسون پارک، آرتتا و سانگو نیز به این بازی نمی‌رسند. تئو والکات و کیران گیبس هم به دلیل مصدومیت، همچنان نمی‌توانند تیم را همراهی کنند.
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/5d1f379cde1.jpg\"


بشیکتاش؛ در پی چهارمین بازی بدون شکست

در آن سوی میدان، بشیکتاش در اولین بازی در لیگ ترکیه موفق شد مرسین را از پیش رو بردارد و امیدوار است که سه بازی بدون شکست در این فصل، بتواند از لحاظ روحی روانی تیم را تقویت کند. در ابتدا آنها 5-2 فاینورد را شکست دادند که دمبا با موفق شد هت تریک کند و حالا قصد دارند با کسب پیروزی مقابل آرسنال به لیگ قهرمانان صعود کنند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-27 10:48:17
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۳۷
اخ اخ اخ اخ.اگه ارسنال حذف بشه.ای بخندیم
آراز ساوه
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۲۷
بازی با گل مساوی میشه. بشیکتاش صعود میکنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر