فهرست
وینگادا: کی روش دوست دارد بماند، فدراسیون مشکلش را حل کند/ او هیچ وقت کسی را تهدید نمی کند/طبق قانون باشگاه ها موظفند 2 بازیکن به تیم امید بدهند
وینگادا: کی روش دوست دارد بماند، فدراسیون مشکلش را حل کند/ او هیچ وقت کسی را تهدید نمی کند/طبق قانون باشگاه ها موظفند 2 بازیکن به تیم امید بدهند

وینگادا: کی روش دوست دارد بماند، فدراسیون مشکلش را حل کند/ او هیچ وقت کسی را تهدید نمی کند/طبق قانون باشگاه ها موظفند 2 بازیکن به تیم امید بدهند

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال امید ایران به آینده تیمش در بازی های آسیایی امیدوار است. نلو وینگادا معتقد است اگر بازیکنانی که به تیم امید دعوت شده اند، در اردوها شرکت کنند و همه چیز طبق برنامه پیش برود می توان به تیم امید در بازی های آسیایی اینچئون امیدوار بود. وینگادا که رابطه بسیار خوبی با کی روش دارد می گوید سرمربی پرتغالی دوست دارد درایران بماند و باید مقدمات حضورش را فراهم کنند. ماحصل گفت و گوی آی اسپورت با وینگادا را در ادامه می خوانید:

*از شرایط تیم امید شروع کنیم. اوضاع چطور است؟

ما باید در مسابقات آسیایی و مقدماتی المپیک شرکت کنیم اما در حال حاضر هدف گذاری خود را روی بازی های آسیایی قرار داده ایم و بعد از بازی های آسیایی برای مسابقات مقدماتی المپیک استارت می زنیم. امیدوارم مشکلات بازیکنان لیگ برتری و سرباز حل شود تا بتوانیم با ترکیب دلخواه به کره جنوبی برویم و نتایج خوبی بگیریم.

*در روزهای گذشته بسیاری از باشگاه ها عنوان کرده اند به تیم امید بازیکن نمی دهند.با این مشکل چه می کنید؟

طبق قانون من مجاز هستم از هر باشگاه دو بازیکن به خدمت بگیریم. این را قانون فوتبال ایران می گوید. پس نباید مشکلی باشد. البته من نگرانی باشگاه ها را درک می کنم اما تیم امید هم اهمیت دارد. فدراسیون فوتبال قول داده مشکلی نباشد و با ترکیب کامل در بازی های آسیایی شرکت کنیم. اردوی اول ما چند روز دیگر یعنی اول سپتامبر شروع می شود و من امیدوارم تمامی بازیکنان دعوت شده در اردو شرکت کنند. باشگاه ها باید بدانند که به خاطر منافع ملی کشور ایران بازیکنان خود را به تیم ملی امید می دهند.

*به موفقیت تیم امید در بازی های آسیایی امیدوار هستید؟

اگر تیم با ترکیب کامل شرکت کند و برنامه هایمان اجرایی شود، فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشد. ما زمان اندکی برای آماده سازی تیم با مسابقات اینچئون داریم اما می دانم که بازیکنان در وضعیت و شرایط خوبی قرار دارند و در این مدت کم نیز می توانیم تیم خوبی بسازیم و روانه بازی ها کنیم.

*حتما می دانید کی روش با فدراسیون فوتبال به مشکل خورده و امکان دارد قراردادش را تمدید نکند. شما به عنوان یکی از نزدیک ترین دوستان کی روش فکر می کنید آخر این ماجرا چه شود؟

من با کی روش به صورت مرتب در ارتباط هستم. واقعیت این است که او انگیزه زیادی برای ادامه دادن به تیم ملی دارد و بسیار علاقمند است کارش را ادامه دهد. فدراسیون فوتبال هم باید هرچه سریعتر موضوع را نهایی کند تا مشکلی پیش نیاید. ماندن کی روش به سود فوتبال ایران است و آرزو دارم این اتفاق رخ بدهد.

*تهدید او مبنی بر اینکه ایران را برای همیشه ترک می کند، صحت دارد؟

کی روش به قدری حرفه ای است که کسی را تهدید نکند. او می خواهد بماند و دوست دارد شرایط برایش مهیا شود. کی روش اگر خواسته ای دارد به خاطر پیشرفت فوتبال ایراهن است.

*حرف خاصی باقی نمانده است؟

امیدوارم همه تیم امید را یاری کنند تا بتوانیم با تیمی خوب راهی بازی های آسیایی و سپس مسابقات مقدماتی المپیک شویم. یادمان نرود که این تیم متعلق به کشور ایران است.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-27 12:03:29
نظر دهید

۱ نظر
4444
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۳۱
پارسال چرا منصوریان گفت بازیکن بدید تیم امید تیم لونگی بازیکن نداد.چرا پارسال برخورد نکردید؟!پارسال ترسیدید علی دایی باهاتون برخورد کنه.؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر