فهرست
ادعای موندو دیپورتیوو؛ رئال مادرید باز هم بازیکن خواهد خرید
ادعای موندو دیپورتیوو؛ رئال مادرید باز هم بازیکن خواهد خرید

ادعای موندو دیپورتیوو؛ رئال مادرید باز هم بازیکن خواهد خرید

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، پیش تر اعلام کرده بود که نقل و انتقالات برای ر ئال مادرید به پایان رسیده ولی واقعیت چیز دیگری است، یا ممکن است اینها سیگنال‌هایی از سوی باشگاه یا حتی رختکن تیم باشد.

پس از قهرمانی در سوپرکاپ اروپا، همه چیز برای باشگاه و هواداران خوشبینانه بود ولی پس از شکست مقابل اتلتی و بازی متوسط مقابل کوردوبا، این احتمال زنده شد که شاید بازیکن دیگری به تیم اضافه شود. رئال روز گذشته 75 میلیون یورو برای دی ماریا از منچستریونایتد دریافت کرد که می‌تواند خرید‌های خوبی با آن انجام دهد.

مارکو رویس و رادامل فالکائو، دو بازیکنی هستند که می‌توانند در دقایق پایانی به برنابئو بپیوندند، انتقال هر دو سخت است ولی غیر ممکن نیست. چیزی که مشخص است، این است که رئال مادرید ابتدا برای هافبک آلمانی اقدام خواهد کرد تا مهاجم کلمبیایی. شایعات روز گذشته حاکی از آن بود که رئال با دورتموند برای انتقال رویس به توافق رسیده است. در همین حال، LE 10 Sport فرانسه گزارش می‌دهد که رئال دوباره مذاکرات با فالکائو را شروع کرده و رقم پیشنهادی، 60 میلیون یورو است.

رویس در موقعیت بهتری برای انتقال به مادرید قرار دارد. با جدایی دی‌ماریا، جای خالی یک هافبک در رئال حس می‌شود و همچنین، نیمکت و رختکن رئال، با انتقال رویس بیشتر موافق هستند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-27 12:11:10
نظر دهید

۱ نظر
shahin sadeghian
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۴۰
رویس . خودش که مى خواد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر