فهرست
فکری: خیلی ها از نتیجه گرفتن ما ناراضی هستند/ فکر نمی کردم صادقی چنین انگیزه ای داشته باشد
فکری: خیلی ها از نتیجه گرفتن ما ناراضی هستند/ فکر نمی کردم صادقی چنین انگیزه ای داشته باشد

فکری: خیلی ها از نتیجه گرفتن ما ناراضی هستند/ فکر نمی کردم صادقی چنین انگیزه ای داشته باشد

آی اسپورت - مربی تیم فوتبال استقلال، از وضعیت این روزهای تیمش راضی است. محمود فکری در گفتگو با ایسنا، انگیزه صادقی برای بازگشت را تحسین می کند و البته حاشیه های تازه استقلال را، حاصل ناراحتی بعضی ها از نتیجه گرفتن استقلال می داند. 

وضعیت تیم پیش از بازی با گسترش فولاد چگونه است؟ 

 ما پس از پیروزی برابر پیکان، تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و تلاش داریم که نمایشی خوب را در بازی با گسترش فولاد هم ارائه دهیم. ما از این تیم شناخت خوبی داریم و تنها برای سه امتیاز این دیدار به میدان می‌رویم.

آیا نگرانی خاصی در مورد این بازی دارید؟ 

 در ابتدای فصل، تیم‌ها از شرایط آرمانی دور هستند و خود ما هم در دو - سه بازی نخست‌مان صلابت لازم را نداشتیم ولی با گذر زمان وضعیت فرق کرد و در دو بازی آخرمان خیلی بهتر شدیم. ما در دفاع و حمله وضعیت‌مان به مراتب بهتر شده و مطمئنم این مسئله درباره گسترشی ها هم صدق می‌کند. آنها انگیزه زیادی برابر ما دارند و نباید آنها را دست کم بگیریم. همین انگیزه آنها کار ما را سخت می‌کند و به همین دلیل نباید تحت هیچ شرایطی تمرکزمان را در بازی با آنها از دست بدهیم.

امیرحسین صادقی بالاخره با تیم تمرین کرد؟ 

صادقی دیروز به تمرین استقلال آمد و برخورد آقای قلعه‌نویی هم با ایشان خیلی خوب بود. من فکر نمی‌کردم که این بازیکن آنقدر انگیزه برای شروع کار داشته باشد. او از همان ابتدا با تمام وجود شروع به دویدن کرد و من به او گفتم که آرام‌تر کار را آغاز کند. من مطمئنم با انگیزه و تلاش او، خیلی سریع به جمع ما اضافه می‌شود و می‌توانیم از وی در بازی های‌مان استفاده کنیم.

خسرو حیدری دیدار با صبا را از دست می دهد؟ 

 وضعیت حیدری امروز عصر مشخص می‌شود. او دو جلسه از تمرینات را از دست داده و باید ببینیم نظر خودش و پزشکان درباره حضورش در بازی با گسترش فولاد چیست، تا در نهایت تصمیم گیری کنیم.

شایعه قهر کرار به خاطر مسائل مالی صحت دارد؟ 

 متاسفانه خیلی ها هستند که از نتیجه گرفتن ما راضی نیستند و حواشی ای مثل قهر کرار و ... را مطرح می‌کنند. آنها می‌خواهند جلوی پیشرفت ما را بگیرند و بازیکنان به همراه کادرفنی باید حواسشان باشد تا فریب این بازی‌ها را نخورند. این مسئله موجب می‌شود تا حاشیه سازان تنها خودشان را سرگرم کنند و نتوانند در روند ما اخلالی ایجاد کنند.

     
آی اسپورت
2014-08-27 13:43:09
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر