فهرست
تفاوت بزرگ آرسنال و پرسپولیس/ جانشین لازم هست، نیست؟
تفاوت بزرگ آرسنال و پرسپولیس/ جانشین لازم هست، نیست؟

تفاوت بزرگ آرسنال و پرسپولیس/ جانشین لازم هست، نیست؟

آی اسپورت- اولیویه ژیرو مهاجم فرانسوی آرسنال در همان بازی هفته اول این تیم مقابل اورتون  گل زد و مصدوم شد.حالا گفته می شود این بازیکن به خاطر مصدومیت سه ماه از فصل را از دست خواهد داد اما جالب اینجاست که مسوولان این باشگاه لندنی  قصد دارند در همین دو سه روز باقیمانده تا پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی  یک مهاجم  جدید جذب کرده و جای خالی ژیرو را پر کنند.در این خصوص گزینه هایی هم مطرح شده و به احتمال زیاد آرسنال طی یکی دو روز آینده از بین السیو چرچی ،دنی ولبک  و یکی دو گزینه دیگر یک بازیکن  را به خدمت در خواهد آورد.

حالا این اتفاق را مقایسه کنید با شرایط رضا نوروزی مهاجم مصدوم پرسپولیس.نوورزی  بعد از 4 بازی برای پرسپولیس مصدوم شده و به احتمال زیاد 6 ماه بعد از جراحی می تواند تمریناتش را شروع کند و  احتمالا از فروردین ماه شرایط بازی را پیدا خواهد کرد.یعنی او می تواند در چهار پنج مسابقه انتهایی فصل لیگ برتر و سه چهار بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان به میدان برود اما در این  شرایط باز هم پرسپولیس برای خارج کردن این بازیکن از لیست و جذب مهاجمی دیگر شک دارد.
واقعا عجیب نیست 
  ۵  
آی اسپورت
2014-08-27 13:57:10
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۲۹
نویسنده روانی!!!!!!!!!!!!!!!!!!.. لنگ و با چی مقایسه میکنی؟؟؟؟
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۴
نه واقعا عجیب نیست. عجیب اینه که یک تیم فقط می تونه 18 بازیکن بزرگسال داشته باشه و عجیب تر اینه که بازیکن با تیم قرارداد داره ولی سر تمرین نمی ره.
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۴۸
و عجیب تر از همه اینکه بازی با اورتون تو هفته دوم بود نه اول
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۴
عجیب مقایسه شماست،یکی دوسال دیگه لیگ یمن ولبنان هم ازماجلومیزنه شما آرسنال باپرسپولیس مقایسه میکنی .
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۴۴
روانی عقده ای تویی مرتیکه ما هر چی باشیم دسته سه ای شش تایی نیستیم. اعتبار ما به طرفدارهای بیشمار ماست آرسنال هم پیش پرسپولیس عددی نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر