فهرست
گزارش روز:آربلوا در اندیشه ترک رئال مادرید
گزارش روز:آربلوا در اندیشه ترک رئال مادرید

گزارش روز:آربلوا در اندیشه ترک رئال مادرید

آی اسپورت - شب گذشته بود که وبسایت AS خبری مبنی بر نارضایتی آربلوا از وضعیت فعلی خود در رئال مادرید را منتشر کرد. به ادعای این وبسایت، آربلوا معتقد است که اطمینان آنچلوتی از وی سلب شده و دیگر آن اعتماد بنفس گذشته را در ترکیب رئال ندارد.

آربلوا در تمام بازی های پیش فصل، نیمکت نشین کارواخال بود اما در بازی اول رئال در لالیگا مقابل کوردوبا از ابتدا به میدان رفت. با این وجود در دقیقه 70 به دلایل فنی از ترکیب رئال بیرون آمد و کارواخال جایگزین او شد.

کارلتو در نشست خبری پس از بازی نیز این مساله که تعویض آربلوا تاکتیکی بوده را تایید کرد. گویا این موضوع چندان به مذاق این بازیکن خوش نیامده و در جمعی خصوصی عنوان داشته که بهتر است در فرصت باقیمانده رئال مادرید را ترک کند.

دو باشگاه ناپولی و چلسی را از مقاصد احتمالی آربلوا می دانند. رافا بنیتز که آربلوا را در زمیان حضورش در لیورپول به این تیم آورده بود؛ بدش نمی آید تا از این بازیکن در ناپولی نیز استفاده کند.

در صورتی که در فرصت اندک باقیمانده این انتقال ممکن نشود احتمالا در نقل و انتقالات زمستانی باید شاهد خروج آربلوا از رئال مادرید باشیم. مگر اینکه اتفاقاتی دیگر رخ دهد و آربلوا بار دیگر به مهره ثابت و مورد اعتماد آنچلوتی بدل شود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-27 15:43:22
نظر دهید

۱ نظر
خراب مورینیو
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۲
رئال مطمئنا دیگه اوج خودش رو سپری کرده ..... امسال سال قطب سوم لالیگا س ..... مثل پارسال .....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر