فهرست
فنونی زاده:پول قراردادمان را می دهیم آقای پول پرست از پرسپولیس برود/ پرسپولیس خانه دهم شما هم نیست آقای دایی/بهترین گزینه برای پرسپولیس فرکی است
فنونی زاده:پول قراردادمان را می دهیم آقای پول پرست از پرسپولیس برود/ پرسپولیس خانه دهم شما هم نیست آقای دایی/بهترین گزینه برای پرسپولیس فرکی است

فنونی زاده:پول قراردادمان را می دهیم آقای پول پرست از پرسپولیس برود/ پرسپولیس خانه دهم شما هم نیست آقای دایی/بهترین گزینه برای پرسپولیس فرکی است

آی اسپورت – مرتضی فنونی زاده پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به مصاحبه اخیر جواد منافی  و حرف هایی که او در خصوص رزومه مربیگری فنونی زاده مطرح کرده است می گود:« شما عددی نیستی که من بخواهم درباره ات حرف بزنم.شما با پارتی بازی ،لابی بازی و پاچه خواری   به این تیم آمدید.از راس تان گرفته تا خودتان.رزومه من کاملا مشخص است.من در 14 دربی حضور داشته ام  آن هم زمانی که در تیم مان مهره نداشتیم.نیازی نیست  بخواهم اینها را بگویم اما شما بند کفش ضیا عربشاهی هم نمی شوی همین طور آقای سلطانی و یوسفی.شما وقتی به من بی احترامی می کنی به همه این بچه ها بر می خورد .البته من می دانم اینها حرف خودش نیست و حرف های اربابش است اما بداند که ما راحت نمی نشینیم و حرف مان را می زنیم.البته حرف ما حرف مردم است چون این تیم پرسپولیس فوتبال بازی نمی کند.»
وی در خصوص آن بخش از مصاحبه منافی که گفته دست علی پروین درد نکند که به امثال فنونی زاده در تیم های پایه کار داده است می گوید:« افتخار می کنم که علی آقا من را دعوت به کارکرد .شاگردی علی آقا  افتخار است چه برسد به الان که از نزدیکان ایشان هستیم.الحمدلله هم آقای استیلی ما را می خواست هم تیم های دیگر پیشنهاد داده بودند که این هم به خاطر سابقه خوب مان بوده است.ضمنا من به خاطر شغل اداری ام نمی توانم از تهران خارج شوم وگرنه تیم های لیگ یکی التماس می کنند که برویم مربیگری کنیم .»
فنونی زاده می گوید:« من سردار رویانیان را خیلی دوست دارم  اما ایشان دو اشتباه بزرگ داشت.یکی اینکه خودش وارد فوتبال شد  و دیگری اینکه  با این آقا  و کادرش قرارداد سه ساله بست.البته اشتباه او همان آوردن نفر اصل کاری بود  و بقیه با ایشان به تیم آمدند.»
وی ادامه می دهد:« شما نگاه کنید که باشگاه های بازرگ با مورینیو هم قرارداد یکساله می بندند چون ممکن است سال بعد سکته کند و بمیرد.اشبتاه بزرگ رویانیان  آوردن این آقا بود  اما من و بچه های دیگر در تیم های پایه  حاضریم قرارداد 30 میلیونی مان را جمع کنیم  و پول نگیریم تا پرسپولیس از دست آقای پول پرست نجات پیدا کند.متاسفانه وقتی آقای مایلی کهن حرف می زند  و لقب این آقا را به رخش می کشد او را به محاکم قضایی می برند  اما ایشان واقعا حرف حق را می زند .»
فنونی زاده می گوید:«حالا مدام می گویند هیات  مدیره  و مدیرعامل زیر فشار هستند اما باور کنید مردم وقتی ما را در خیابان می بینند درباره پرسپولیس می پرسند .باور کنید با بردهای  پرسپولیس ما هم خوشحال می شویم و از شکست هایش ناراحت.آقای رویانیان می گفت پرسپولیس 30 میلیون هوادار دارد اما این تیم 40 میلیون هوادار دارد که مضحکه دست آقایان شده است.»
مدافع سابق پرسپولیس می گوید:«به نظر من پرسپولیس بازیکنان بدی ندارد اما این تیم سیستم و تاکتیک درستی ندارد.این آقا که درباره من حرف زده عددی نیست اما می خواهم به سرمربی تیم بگوم چرا وقتی یک بازی نتیجه نمی گیری سیستم تیمت را عوض نمی کنی.شما در اروپا بازی کرده ای  و زیر نظر بهترین مربیان دنبا  آموزش دیده ای .حالا از هر کدام از این مربیان هم یک چیزی یاد می گرفتی  الان می توانستی جای مورینیو باشی..وقتی هم که با راه آهن رفتی آن آقایی که فساد مالی دارد شما را برد .شما می گویی پرسپولیس خانه دوم من است اما خانه دهم شما هم نیست.شما یک سال در پرسپولیس بازی کردی و رفتی آرمینیا بیله فلد .پرسپولیس واقعی مایی کهن ،درخشان ،عربشاهی و سلطانی هستند.حالا من خودم را نمی گویم که 9 سال در این تیم زحمت کشیدم.»
وی بار دیگر خطاب به منافی می گوید:«  واقعا این آقا چطور به خودش اجازه می دهد درباره پیشکسوتش اینطوری صحبت کند.باز هم می گویم ایشان عددی نیست  و اگر خیلی صحبت کند  باز هم حرف های بیشتری می زنم.اگر هم بازیکن خوبی بود به تیم پیشکسوتان پرسپولیس دعوت می شد اما اصلا به ما نمی خورد.اصلا تقصیر ما بود که به مجتبی محرمی بعد از 10 سال که  دفاع چپ پرسپولیس را قبضه کرده بود گفتیم برو کنار یک مدافع چپ خوب آمده اما  زمان مشخص کرد اینطوری نبوده است.»
وی در خصوص مصاحبه غلامپور علیه یکی از پیشکسوتان پرسپولیس می گوید:«آقای دایی هم کت  شلوار آبی می پوشد هم اینکه تا حالا دو تا استقلالی را آورده به کادر فنی اش به عنوان مربی دروازه بان ها که اصلا صلاحیت ندارند درباره پیشکسوتان پرسپولیس صحبت کنند.الان هم دو دستیار  دایی  استقلالی هستند.به غیر از غلامپور ،رضا فروزانی  زمانی که من نوجوانان راه آهن بودم در نوجوانان تاج بازی می کرد.البته او بازیکن خوب و مربی بادانشی است اما علی دایی بازی اش نمی دهد.»
فنونی زاده همچنین می گوید:« این تیم را یک نفر از خانواده خودمان باید هدایت کند.آقای مایلی کهن و درخشان گزینه های خوبی هستند  اما بهترین فرد در حال حاضر حسین فرکی است که در پرسپولیس هم بازی کرده.البته هر کسی مربی می شود باید با هماهنگی علی آقا و زیر نظر او کار کند.»
وی در پایان درباره شکست پیشکسوتان پرسپولیس مقابل ل د دیدار خیرخواهانه می گوید:« این بازی بیشتر حالت خیرخواهانه داشت اما استقلالی ها از ما جوان تر بودند.البته آقای سیدعلیخانی همیشه دوست دارد احترام پیشکسوتان را نگه دارد  و اول بازی به بچه های دهه 60 میدان می دهد.»
  ۱۸  
آی اسپورت
2014-08-27 16:34:42
نظر دهید

۱۸ نظر
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۲
علی لابی کارت به کارتی قلدر
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۳
پرسپولیس 80 میلیون طرفدار داره نه 40 میلیون!!!
طرفدار قرمز
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۷
آقای فنونی زاده شما اگه بهتر بودین طرفدار پروین و مایلی کهن که تشنه شکست پرسپولیس هستند نبودین و اینقدر در این موقع حساس تلاش برای زمین زدن پرسپولیس نمیکردین. راستی موقعی که لیگ تعطیل بود چرا لال بودین حالا زبان باز کردین؟امثال شما سوختین چون لیاقتان همینقدره. تا کی میخواهین نان به نرخ روز بخورین؟ تا کی میخواهین پشت این و آن باشین تا براتون یه لقمه بدن و شما براشون دم تکون بدین؟
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۹
مشکل اینه دایی امسال نمیتونه کارت به کارت بکنه
modir
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۴۰
مرتضی فنونی زاده مجسمه یک لمپن است ! ظاهرا وی مانند معلم حقیرش (مایلی کهن) تمامی بعض و حسادتشان به دایی بر سر مبلغ قرارداد اوست! و ان هم نه از سر دلسوزی به بیت المال بلکه از سر بی نصیب ماندن خودشان از این سفره است ! که اگر دلسوزی بیت المال داشتد که جناب رویانیان فقط یک قلم پول نزدیک به 3000 دستگاه اتوبوس شرکت واحد را به باد فنا داده اند! لمپن فرهنگ ندارد- لمپن وقتی وارد تحلیل میشود اوج بی چیزی خود را به نمایش میگذارد لمپن تغییر نمیکند اگرچه معرفی اینها به مراکز بازپروری میتواند تا حدودی کمک کند ! لمپن اگر فضا داشته باشد به هیچ ارزش و ارمانی وفا دار نخواهد بود چرا که خمیر مایه او ویران سازی است. اما به جناب لمپن باید گفت فراز ونشیب در تمام باشگاهای دنیا به عللی بوجود می اید و با درایت و نه هوچی گری به پایان میرسدفعلا فن خال بزرگ هم زمان میخواهد تا به منچستر سروسامان بدهد حسین فرکی که در دنیای مربیان بزرگ عددی نیست که اگر بود که سال گذشته همه شرایط برای بزرگی فولاد در اسیا مهیا بوداما نشان داد هنوز --حالا حالا ها باید بیاموزد و خیلی کار دارد ایمان دارم دایی از این بحران به سلامت عبور خواهد کرد البته ان موقع مایلی نسیت که ببیند در مراکز بازپروری ایست اما لمپن به خواهد گفت!
8 مقدس
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۴۵
پرسپولیس تا شماها پیشکسوت ها رو داره نیاز به دشمن نداره ... چطور پارسال در مورد علی دایی مصاحبه نمی کردی ... وقتی هیئت مدیره سقف 950 میلیونی برا رحیمی تعیین می کنه خوب معلومه بازیکن نمیاد پرسپولیس ... عبدالله کرمی و آل نعمه رو که دایی می خواستشون با قراردادهای بیش از یک میلیارد رفتن سپاهان و تراکتور
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۴۸
حداقل احترام موسپید ها نگه دارند
Davood
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۰۸
ببین فوتبال مملکت دست کیاست که میگن 40 میلیون پرسپولیس 30 میلیون استقلالی جدی این جمعیت کجاس.بابا همه میدوننن قلعه نویی و دایی چیکارن این فوتبال که ماله مردم نیست .همه میان ازش میرن بالا به یه جایی برسن.آدما هوادارا خواهشن واسه این فوتبال غصه نخورین تحریمشون کنین تا بدونن همه چی مردمن.با تشکر
4444
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۱۹
وقتی که کامنتهای طرفداران لونگ را میخونیم ذکر چند نکته واجب میشه.اولش اینه که:لونگیها هیچوقت سقف را رعایت نکردند مگه از یادتون رفته که تراکم به بازیکنانتان از طرف شهرداری بابت بخشی از قرارداد اهدا شده.باز استقلال و سپاهان و تراکتور شفاف سازی کردند و گفتند ما با این مبالغ قرارداد بستیم نه اینکه مثل باشگاه لونگ سر مردم هم کلاه بزارند و تراکم بهشون بدند و انکار هم کنن خواهشا دیگه در مورد سقف قرار داد حرف نزنید.اما مورد دوم به محض برخورد با این جمله که هر روز یک ادعایی میکنید که 30 یا 40 یا 80 میلیون طرفدار دارید.آخه یک کم فکر کنید که این حرفاتون چقدر با واقعیت همخوانی داره.با کدام نتایج در این 10 سال گذشته مگید 30 میلیون طرفدار دارید؟!و ذکر آخرین مورد علی دایی افتخار فوتبال جهان است و هر کس و ناکسی نمیتونه در مورد جناب آقای دایی اظهار نظر کنه.این کسانی هم که میان در مورد آقای دایی اظهار نظر میکنند از حسادت است.اصلا فوتبال ایران یعنی علی دایی.من با اینکه از تیم لونگ متنفرم ولی از ته دل بیش از هر بازیکنی تو ایران از علی دایی خوشم میاد.علی دایی لیاقتش خیلی بیشتر از سر مربیگری تیم لونگ است.
مشروح
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۵
جواد منافی زمانی که از اروپا پیشنهاد داشت و می تونست اولین لژیونر ایران در ایتالیا و یا آلمان بشه تصادف کرد خیلی خنده داره که فکر کنیم فنونی زاده و پیشکسوتهایی مثل او دلسوز تیم هستند با حضور آقایان به اصطلاح پیشکسوت دیگر نیازی به دشمن نداریم پیشکسوتهای بارسا و رئال هم این قدر خودشون رو صاحب تیم نمی دونند
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۶
آی اسورت چرا با این پیشکسوتان مصاحبه می کنی؟؟؟؟؟ چرا این قدر برای پرسپولیس حاشیه درست می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا ازتون نگذره
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۵۶
سایت کیسه کش شما چه مشکلی با پرسپولیس داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا با کسانی مصاحبه می کنین که برای پرسپولیس حاشیه درست می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پرسپولیس زلزله
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۵۲
رهبر مافیا کیه امیر قلعه نوعیه
-
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۳۹
احترام افرادی مث فنونی زاده رو نگهدارید.ایشون حرف دل همه رو زد.پرسپولیس تاکتیکی نداره که بخواد در اینده بهتر بشه.ضمنا هیچتیمی ه اندازه فولاد دچار تغییر نشد از مربی بگیر تا بازیکن ولی بازم فوتبال بازی میکنه.با تعریف از این پرسپولیس به شعور خودتون و طرفدارا توهین نکنید
خراب مورینیو
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۴۴
حق میدم به پیشگسوت های اصیل پرسپولیس .... تا لابی که شاگرد حجازی ***کی ما بوده !!!! ... ولی آقا مرتضی وقتی عصبانی میشی چرا یه لابی باز قدر دراز رو که نون قد بسکتبالیش رو میخوره و یه دریبل هم بلد نیست بزنه رو مقایسه میکنی با ارباب ( حتی لابی اینقدر عددی نیست که بخوام اسم طرف رو بیارم !!!!) ... یه لباس فروش ساده خیابون فرشته که با یک کامیون از اردبیل اومده تهران کجا .. پرنس لندن کجا ... آخه !!!!! هههههههخخخخخخخخ
خراب مورینیو
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۴۹
این فنونی زاده ها ... 2 تا داداشن که جفتشون هم زمان خودشون عالی بودن ... کی تو پرسپولیس یکی تو استقلال ... ولی فکر کنم اون استقلالیه خیلی بهتر بود !!!! ... چه شوت هایی میزدن ... کریم باقری باید لنگ مینداخت جلوشون ... خاطرات دوران کودکیمه که یهو یادم اومد
بهزاد
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۱۹
با این مصاحبه های در پیت امثال فنونی زاده و مایلی کهن که سواد حرف زدنم ندارند به نپر من دایی اگه فقط سکوت کنه همه حق رو به دایی میدن . چون این به ظاهر پیشکسوتان حرف نمیزنن که چرت و پرت میگن
محمد کریمی
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۰۵
اسطوره یعنی این یعنی محرمی یعنی عابد زاده یعنی علی پروین یعنی مهدوی کیا.
تو که میگفتی پرسپولیس 10 برابر پولی که ازم گرفته با ترنسفرم دراورده و منت سر تیم و هوادارش گذاشتی اسطوره که هیچ یه پرسپولیسی ام نیستی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر