فهرست
گزارش روز:رکوردی جدید برای ایکر مقدس
گزارش روز:رکوردی جدید برای ایکر مقدس

گزارش روز:رکوردی جدید برای ایکر مقدس

آی اسپورت - ایکر کاسیاس پس از حضور در بازی مقابل کوردوبا به یک رکورد شخصی جدید در لالیگا دست یافت. حالا او از لحاظ تعداد بازی در تاریخ لالیگا، در جایگاه دهم قرار دارد.

کاسیاس تاکنون 479 بار در لالیگا به میدان رفته که تمام آنها با پیراهن رئال مادرید بوده است.در صدر این فهرست، سوبی سارتا مدیر فنی فعلی بارسا با 622 بازی قرار دارد.

در دو سال اخیر، مشکلات کاسیاس با مورینیو و سپس اعتقاد ویژه آنچلوتی به دیه گو لوپس، سبب شد تا آمار تعداد بازی های او در لالیگا رشد صعودی نداشته باشد.اما در این فصل، او در لالیگا و چمپیونزلیگ دروازه بان ثابت کهکشانی ها خواهد بود.

کاسیاس همراه با خواکین بازیکن سابق اسپورتینگ خیخون در جایگاه دهم قرار دارد. در رده های بالاتر از او می توان از \"لورن\" با 482 بازی و \"باکه رو\" بازیکن سابق بارسا با 483 بازی اشاره کرد.

کاسیاس در 479 حضور خود درون دروازه رئال، 490 گل دریافت داشته. متوسط 1.04 گل در هر بازی.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-27 16:20:08
نظر دهید

۲ نظر
خراب مورینیو
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۰
متنفرم از عدد !!! ... متنفرم از مقدس کردن آدماااااااااااااا ..... متنفرم از مافیااااااااااااااا .... متنفرم از میه گذاشتن از مقدسات !!!! .... آدم باید مرد باشه و مردونگی لعنتیش رو به همه نشون بده !!!! اسم این خائن رو نیارین ..... یا لااقل وقتی اسم مقدس رو میارین بگین مقدس از نظر .... مردم بالا شهر مادرید .. یا اونایی که فکر میکنن رئال تیم خیلی چیزیه !!!! ..... مقدس بودن برای مسیحی های اسپانیا فقط برای 2 شخصیت قابل لمسه .... پدر پسر و روح الخوزه !!!!!!!!!
خراب مورینیو
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۱
بهتره به جای ایکر مقدس اسم واقعیش رو بگین که به چهرش خیلی هم بیشتر میاد ..... کاسیاس یهودا ..... خائن !!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر