فهرست
داگلاس:از رقابت با دنی آلوس نمی ترسم
داگلاس:از رقابت با دنی آلوس نمی ترسم

داگلاس:از رقابت با دنی آلوس نمی ترسم

آی اسپورت - داگلاس پریرا مدافع تیم فوتبال سائوپائولو شب گذشته با قراردادی 5 ساله به بارسلونا پیوست. این بازیکن 24 ساله برزیلی به زودی به تمرینات بارسلونا ملحق خواهد شد.

او در اولین مصاحبه خود پس از پیوستن به بارسا گفت : \"خیلی خوشحالم. به باشگاه بزرگی پیوستم. باشگاهی که بسیاری از بازیکنان بزرگ آرزوی پوشیدن پیراهنش را دارند. از این مساله واقعا خوشحالم و امیدوارم همه چیز به خوبی پیش برود و کسی را نامید نکنم.

برای حضور در بارسا کاملا آماده ام. تجربه حضور در تیم بزرگی مثل سائوپائولو که در برزیل برای کسب جام همیشه می جنگد؛ می تواند در بارسلونا به کمک من بیاید.می دانم که درخشش در بارسلونا آسان نیست اما امیدوارم بتوانم به هر شکل ممکن که شده به بارسا برای فتح جام های بیشتر کمک کنم \"

وی ادامه داد : \" از رقابت با آلوس و مونتویا نمی ترسم. هر دو، بازیکنانی خوب و بین المللی هستند.در درجه اول مهمترین چیز برای من این است که کار خودم را انجام بدهم و بتوانم مربی را به خودم متقاعد کنم و پس از آن خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.

هنوز فرصت نکرده ام با نیمار،آلوس و آدریانو صحبت کنم. با آنها ارتباط نزدیکی نداشتم چرا که عضو تیم های متفاوتی بودیم. من انسانی صادق هستم. همه تلاشم را با پیراهن بارسلونا انجام خواهم داد و امیدوارم که بتوانم در این باشگاه روزهای خوبی داشته باشم \"


     
آی اسپورت
2014-08-27 16:33:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر