فهرست
Puma Vs Nike/ برتری گریزمن مقابل چیچاریتو
Puma Vs Nike/ برتری گریزمن مقابل چیچاریتو

Puma Vs Nike/ برتری گریزمن مقابل چیچاریتو

آی اسپورت- وب سایت «اینتراسپورت» معمولا به بهانه مقایسه کفش‌های دو بازیکن عملکرد آن‌ها را مقایسه می‌کند. این کار هم جنبه تبلیغاتی برای دو کمپانی سازنده کفش‌ها دارد و هم به این بهانه با استفاده از آماری که مرجع خبری اوپتا معرفی می‌کند، عملکرد دو بازیکن را در یک بازی مقایسه می‌کند. این بار نوبت به آنتون گریزمن و خاویر ارناندس رسیده است. این دو بازیکن دیشب در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا در مرحله یک هشتم نهایی به همراه تیم‌هایشان مقابل یکدیگر قرار گرفتند و در نهایت اتلتیکومادرید موفق شد با نتیجه 4 بر 2 حریفش را شکست دهد. اینتراسپورت هم این دو بازیکن و عملکردشان در این بازی را مقایسه کرده است. مهاجم فرانسوی اتلتیکو کفش پوما اوواسپید می‌پوشد و چیچاریتو نایکی مرکوریال به پا می‌کند. طبق مقایسه این وب سایت آمار دو بازیکن نشان از برتری گریزمن و پوما دارد.

مقایسه گریزمن و چیچاریتو
مقایسه گریزمن و چیچاریتو

خاویر ارناندس در بازی سه‌شنبه شب 34 بار تماس با توپ داشته است، 12 پاس در نیمه زمین حریف داده، هیچ پاس کلیدی‌ای نداشته است، 2 شوت در چارچوب زده که هیچ یک از آن‌ها هم گل نشده‌اند.

گریزمن اما 44 بار لمس توپ داشته است، در نیمه زمین حریف 26 پاس داده و یک پاس کلیدی داشته است، 3 شوت داخل چارچوب زده که یکی از آن‌ها وارد دروازه حریف شده است.

 

۳    
آی اسپورت
2017-02-22 16:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر