فهرست
رحیمی: از مبلغ قرارداد دایی خبر ندارم/هیچ اولتیماتومی نداده ایم،از یارگیری هم راضی هستیم!
رحیمی: از مبلغ قرارداد دایی خبر ندارم/هیچ اولتیماتومی نداده ایم،از یارگیری هم راضی هستیم!

رحیمی: از مبلغ قرارداد دایی خبر ندارم/هیچ اولتیماتومی نداده ایم،از یارگیری هم راضی هستیم!

                              
آی اسپورت - علیرضا رحیمی مدیر عامل  باشگاه پرسپولیس بعد از ظهر امروزدر جلسه ای  همراه با مدیران باشگاه های لیگ برتری با وزیر ورزش شرکت کرد. وی بعد از این جلسه گفت:«مساله خاصی در جلسه مطرح نشد. آقای وزیر به احترام همه مدیران عامل باشگاه‌ها هر چند وقت یک بار جلسه‌ای برگزار می‌کند ما هم مشکلات را مطرح تا در خصوص راهکار برای آنها تصمیم گرفته شود.»عد از این جلسه سوال و جواب ها با مدیر نسبتا کم حرف پرسپولیس آغاز شد.
مشکلی که در این جلسه خصوص پرسپولیس مطرح شده چه بود؟
 در مجموع مشکلات باشگاه‌ها مربوط به این دولت و این مجلس نمی‌شود. مشکلات همه باشگاه‌ها به خاطر طرح‌های من درآوردی است که وجود دارد. تعطیلات بسیار زیادی در لیگ به وجود می‌آید و ما را به این روز می‌اندازد. ما باید به قوانین فیفا احترام بگذاریم و اگر اینگونه باشد هیچ مشکلی پیش نمی‌آید.
 آیا  شما به علی دایی اولتیماتومی داده اید؟
ما به هیچ شخصی اولتیماتوم نداده‌ایم. سرمربی تیم ما کار خودش را انجام می‌دهد. از همه هواداران هم خواهش می‌کنم صبور باشند چراکه ما با اضافه کردن یکی دو بازیکن و تقویت تیم شرایط بهتری خواهیم داشت. ما از کادر فنی پرسپولیس و شخص علی دایی حمایت می‌کنیم و این شایعاتی هم که درباره تغییر‌ها و حضور سرمربی جدید به گوش‌تان می‌رسد، اصلا صحت ندارد. ما با هیچ مربی دیگری حرف نزده‌ایم و هیچ برنامه‌ای هم برای این کار نداریم چون به این کادر فنی اعتقاد داریم و می‌دانیم که می‌تواند مشکلات تیم را حل کند.  درایت علی دایی برای نجات پرسپولیس کفایت می‌کند و نیازی نیست که دنبال مربی جدید باشیم. فقط امیدوارم قول‌هایی که اسپانسر داده زودتر عملی شود و از لحاظ مالی هم بتوانیم بازیکنان را شارژ روحی کنیم. با این درایتی که در تیم وجود دارد امیدوارم پیشکسوتان نظرات خود را به کادر فنی انتقال بدهند و با انتقادهای سالمشان کمک کنند تا شرایط تیم بهتر شود. من از آنها می‌خواهم از صحبت کردن در رسانه‌ها هم خودداری کنند چون این کار فقط حاشیه‌های تیم را بیشتر می‌کند. خودمان هم قبول داریم که در این چند هفته نتایج خوبی نگرفته‌ایم و هواداران هم حق دارند ناراحت باشند اما باید از تیم حمایت کنند. البته من به مسوول کانون مشوقین و لیدرها گفته‌ام که سکوها را کنترل کنند و اجازه ندهند کسی علیه تیم شعار بدهد. همه هواداران باید همدل و همسو پرسپولیس را حمایت کنند تا اتفاقات بازی با پدیده دیگر تکرار نشود.
 وضعیت مهرداد پولادی به کجا رسید؟
 او با ما قرارداد دارد. من به پولادی پیشنهاد دادم به فدراسیون فوتبال بیاید تا اگر اختلافی است فدراسیون حل کند و هر تصمیمی که مسئولان فدراسیون بگیرد احترام می گذاریم.
برخی هواداران و کارشناسان معتقدند که یارگیری پرسپولیس خوب نبوده اما شما همچنان به یارگیری خوب خود اعتقاد دارید.
هنوز هم می‌گویم از یارگیری راضی هستم .اگر بازیکنی از ما جدا شده و یا به هر دلیلی نمی‌تواند بازی کند باید به بازیکنان جایگزین احترام بگذاریم. ما بازیکنان جوان را جذب کرده‌ایم که اگر بازیکنی آسیب دید بتوانیم از آنها استفاده کنیم. امیدوارم هر چه زودتر این موارد برطرف و شرایط تیم ما بهتر شود.
آیا قرارداد علی دایی سه ساله به مبلغ 8 میلیارد و 500 میلیون است ؟
 من مبلغ قرارداد را نمی‌دانم اما قرارداد دایی در فدراسیون و سازمان لیگ وجود دارد و کاملا شفاف است. شفاف‌ترین قرارداد، قرارداد علی دایی است.
برخی‌ها معتقدند قرارداد مربیان می‌تواند پایین‌تر از بازیکنان باشد تا بتوان برخی از بازیکنان را جذب کرد.
 قرارداد دایی قبلا بسته شده و من به آن احترام می‌گذارم. سؤالم این است که چرا قرارداد ژوزه اینقدر سؤال و جواب نشد. او مبلغ قراردادش بالای یک میلیارد و 700-800 هزار یورو بود. البته دستیارانش بودند اما هیچ کس اعتراض نکرد. تا زمانی که پرسپولیس نتیجه می‌گیرد و مقام کسب می‌کند کسی به قرارداد کاری ندارد اما تا یکی دو باخت تجربه می‌کنیم سراغ قرارداد علی دایی می‌روند. او ورزشکار بزرگی است.
به نظرشما تیم از لحاظ فنی عملکرد خوبی داشته؟ تا کی از سرمربی تیم حمایت خواهید کرد ؟
بارها گفته‌ام از سرمربی حمایت می‌کنم. بحث علی دایی نیست بلکه بحث این است که حرمت سرمربی حفظ شود. باید به سرمربی احترام بگذاریم. ما در جاهای دیگر صحبت می‌کنیم و جلسه می‌گذاریم. روز سه شنبه هم با علی دایی در خصوص مشکلات صحبت کردیم.
آیا  شما در مورد بدهی‌های پرسپولیس با وزیر صحبت کردید؟
بدهی چیزی نیست که بخواهیم 5-6 ماهه آن را برطرف کنیم همه باید به پرسپولیس کمک کنند. این تیم هواداران زیادی دارد و امیدوارم هر چه زودتر این مشکلات برطرف شود.
این روزها شایعات مختلفی در خصوص استعفای شما شنیده می شود.
 برای چه باید استعفا بدهم؟ تا این لحظه استعفا نداده‌ام.
حالا  چه بازیکنانی را مدنظر دارید تا جذب کنید؟
‌ما سی دی برخی بازیکنان خارجی را در اختیار علی دایی قرار داده‌ایم و منتظر هستیم تا او بازیکن مدنظر خود را انتخاب کند.
آیا به دنبال جذب عمادرضا هستید یا خیر؟
 تا کادر فنی بازیکن مدنظر نداشته باشد ما در این مورد صحبت نمی‌کنیم.
  ۱  
آی اسپورت
2014-08-27 18:48:00
نظر دهید

۱ نظر
پرسپولیس
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۵۴
دایی دایی دایی سروره مافیایی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر