فهرست
ژابی آلونسو از بازی های ملی خداحافظی کرد
ژابی آلونسو از بازی های ملی خداحافظی کرد

ژابی آلونسو از بازی های ملی خداحافظی کرد

آی اسپورت- ژابی آلونسو، هافبک باتجربه رئال مادرید، از بازی های ملی خداحافظی کرد.

آلونسو که 114 بازی ملی در کارنامه دارد، در قهرمانی های لا روخا در یورو 2008، جام جهانی 2010 و یورو 2012 نقشی کلیدی داشت اما نتوانست مانع از حذف زودهنگام اسپانیا از جام جهانی 2014 برزیل شود.

او در نامه خداحافظی اش نوشت:\" می خواهم اعلام کنم که من به دوران حضورم در تیم ملی اسپانیا پایان دادم. دشوارترین بخش موضوع وقتی است که می فهمید باید خداحافظی کنید و بعد از فکرهایی که کردم، متوجه شدم آن زمان فرا رسیده است.

من به دوران پرافتخار حضورم در تیم ملی که 11 سال پیش آغاز شد، پایان دادم؛ دورانی که در آن بخشی از یک نسل تاریخ ساز بودم و رویای میلیون ها هوادار را برآورده کردیم با دو قهرمانی در اروپا و یک قهرمانی جهان در مدت چهار سال. از 30 اوریل 2003 که من اولین بازی ملی ام را در 21 سالگی انجام دادم، همه لحظاتی که تجربه کردم، خوب بود و به همین دلیل، تنها می توانم از همه آنهایی که در این یک دهه در کنارشان کار کردم، تشکر کنم.

برای همه آنهایی که به جنگیدن برای این پیراهن ادامه می دهند، آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که به موفقیت های جدیدی برسند. متشکر از همه و خداحافظ.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-27 21:45:57
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۸
کی میگه تو یورو 2008 نقش کلیدی داشت؟؟؟؟؟اونجا ایشون نیمکت نشین بود و فقط بازی تشریفاتی مرحله گروهی بازی کرد چون اون بازیکن برزیلی الاصل ویارئال یعنی مارکوس سنا فیکس اسپانیا بود
سینا7
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۵
یکی از بهترین ها بودی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر