فهرست
پوگبا: آلگری تفاوت چندانی با کونته ندارد
پوگبا: آلگری تفاوت چندانی با کونته ندارد

پوگبا: آلگری تفاوت چندانی با کونته ندارد

آی اسپورت- پل پوگبا، ستاره جوان یوونتوس، معتقد است که این تیم زیر نظر ماکسی آلگری هم می تواند به قهرمانی هایش ادامه بدهد و اعلام کرد که مربی فعلی بیانکونری، توافق زیادی با آنتونیو کونته ندارد.

کونته در ماه جولای با توافق دو جانبه از یوونتوس جدا شد و مدیران این باشگاه خیلی زود ماکسی آلگری را به عنوان جانشین او معرفی کردند. انتخاب آلگری با توجه سابقه حضور او در میلان، بسیاری از هواداران یووه را عصبانی کرد اما پوگبا معتقد است که دلیلی برای نگرانی وجود ندارد و آنها می توانند از قهرمانی شان در سری آ دفاع کنند.

او به خبرنگاران گفت:\" ما آلگری را حالا کمی بیشتر می شناسیم و اوضاع با حضور او خوب است. اینکه او با مربی قبلی تفاوت هایی داشته باشد، طبیعی است. برای من، این اولین تغییر مربی است اما ما احساس خوبی نسبت به او داریم و او تفاوت زیادی با کونته ندارد. درست است که کونته سبک متفاوتی داشت اما این به آن معنا نیست که ما با آلگری نمی توانیم به قهرمانی برسیم. ما می دانیم که اگر بتوانیم تمرکزمان را حفظ کنیم، مانند سه سال اخیر می توانیم قهرمان شویم.

ما عقده قهرمانی در چمپیونزلیگ را نداریم اما هدف و رویای ما قهرمانی در این رقابت هاست. این هدف ماست و من واقعا دوست دارم این جام را فتح کنم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-27 23:47:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر