فهرست
پولی: سیدورف من را در پست های غیرتخصصی به بازی می گرفت
پولی: سیدورف من را در پست های غیرتخصصی به بازی می گرفت

پولی: سیدورف من را در پست های غیرتخصصی به بازی می گرفت

آی اسپورت- آندره آ پولی، هافبک جوان میلان، از پیپو اینزاگی، سرمربی جوان تیمش، به دلیل اینکه از او در پست مورد علاقه اش بازی می گیرد، تشکر کرد و تاکید کرد که کلارنس سیدورف از او بیش از از اندازه در پست های دیگر استفاده می کرد.

این ستاره جوان سال گذشته از سمپدوریا به میلان پیوست اما نتوانست جایگاه ثابتی در ترکیب اصلی این تیم پیدا کند اما به نظر می رسد اینزاگی قصد دارد از او در سمت راست خط میانی سه نفره اش به طور ثابت استفاده کند.

پولی به خبرنگاران گفت:\" سرمربی من را به پست مورد علاقه ام برگرداند. من دوست دارم در حمله و دفاع شرکت کنم و سیستم 3-3-4 به من اجازه می دهد تا در مقابل دروازه، خطرناک تر عمل کنم. امیدوارم این فصل گل های بیشتری به ثمر برسانم. سیدورف من را در پست های دیگری استفاده می کرد اما این فصل در پست مناسب تری بازی خواهم کرد.\"

پولی همچنین تایید کرد که امیدوار است بازی های ثابت در ترکیب میلان به او کمک کند تا توسط آنتونیو کونته که امروز از کمپ میلان دیدن کرد، به تیم ملی ایتالیا هم دعوت شود:\" دیدار با کونته واقعا لذت بخش بود. او یک مربی برنده است و ایتالیا به چنین مربی ای نیاز دارد.\"

     
آی اسپورت
2014-08-27 23:07:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر