فهرست
پورتو به دنبال دروازه‌بان؛ پایان دوران کاسیاس؟
پورتو به دنبال دروازه‌بان؛ پایان دوران کاسیاس؟

پورتو به دنبال دروازه‌بان؛ پایان دوران کاسیاس؟

آی اسپورت - پینتو داکاستا، رئیس باشگاه پورتو در گفتگو با روزنامه او ژوگو اعلام کرد که ایکر کاسیاس قصد دارد تا از دنیای فوتبال خداحافظی کند و در عین حال یادآوری کرد که این باشگاه به دنبال جذب یک دروازه‌بان جدید است. آقای داکاستا دراین باره گفت: «کاسیاس به مشکل برخورد؛ مدتی پیش ما قراردادش را تمدید کردیم و در آن زمان قصد جذب دروازه‌بان دیگری را نداشتیم. اما الان فکر می‌کنیم که به جذب یک دروازه‌بان جدید نیاز باشد. البته مورد کاسیاس هم به خوبی رسیدگی خواهد شد.»

ایکر کاسیاس ۳۷ ساله در سال ۲۰۱۵ از رئال مادرید به پورتو پیوست و از آن زمان ۱۵۶ بازی با پیراهن این تیم برگزار کرد و در این بازی‌ها ۱۱۶ گل دریافت کرد و در ۷۴ بازی هم کلین‌شیت کرد. اما او چندی پیش در جلسه تمرینی پورتو دچار حمله قلبی شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

حالا و با مرخص شدن کاسیاس از بیمارستان، اوبه زندگی عادی‌اش بازگشته و بعید به نظر می‌رسد که بتواند دوباره به دنیای فوتبال بازگردد. با صحبت‌های آقای داکاستا و تصمیم سران پورتو برای جذب دروازه‌بانی جدید به نظر می‌رسد که باید منتظر خبر خداحافظی کاسیاس از دنیای فوتبال باشیم. در طول این 4 سال کاسیاس تبدیل به یکی از بازیکنان محبوب نزد هواداران پورتو شد و قرار براین است که در بازی بعدی پورتو، مراسم بزرگداشتی برای این دروازه‌بان اسپانیایی برگزار شود.

۲    
آی اسپورت
2019-05-15 22:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر