فهرست
سئوال روز: داوری امشب بازی می کند؟
سئوال روز: داوری امشب بازی می کند؟

سئوال روز: داوری امشب بازی می کند؟

آی اسپورت - گراس هاپرز امشب در مرحله برگشت انتخابی لیگ اروپا در شرایطی به مصاف بروژ می رود که سرمربی این تیم هنوز نمی داند از دنیل داوری استفاده کند یا دروازه بان دومش.

به نوشته سایت nzz سوئیس، قبل از شروع لیگ سوئیس، دنیل دروازه بان اول گراس هاپرز بود. او که با تیم ملی ایران در جام جهانی حاضر شده بود، البته تمرین زیادی با تیم  باشگاهی اش نداشت و در بازی اول مقابل زوریخ گل بدی خورد.

عملکرد دروازه بان ایرانی در بازیهای بعدی تیمش هم انتقادات زیادی داشت و تنها در بازی مقابل سیون بود که داوری قابل قبول کار کرد و دروازه تیمش را بسته نگه داشت. البته آن بازی اصلا برای دنیل خوش یمن نبود و او در برخورد با مدافع حریف شدیدا مصدوم شد و مدتها دور از میادین بود.

مصدومیت دنیل باعث شد که واسو واسیچ دروازه بان دوم گراس هاپرز به ترکیب اصلی برسد. عملکرد قابل قبول او باعث شد که دروازه بان ایرانی گراس هاپرز حتی بعد از طی کردن دوران نقاهت و رسیدن به مرز آمادگی باز هم جایی در ترکیب اصلی نداشته باشد و تنها در بازی هفته گذشته تیمش در جام حذفی به میدان برود.

سرمربی گراس هاپرز گفته که تیمش دو دروازه بان خوب دارد. دنیل و واسیچ شباهتهایی به هم دارند و باید دید اسکیبه از کدام یک به عنوان دروازه بان اولش استفاده می کند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-28 10:33:43
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۴
بدبخت تو دروازه وایسه تیمش نابود میشه ولی بچه ی گلیه دوسش دارم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر