فهرست
دژاگه و نیمکت نشینی در العربی!
دژاگه و نیمکت نشینی در العربی!

دژاگه و نیمکت نشینی در العربی!

آی اسپورت- دژاگه بازی مقابل الغرافه را از روی نیمکت ذخیره العربی دنبال می کند

مربی رومانیایی تیم فوتبال العربی قطر که اشکان دژاگه را در اختیار دارد تاکید کرد که بازی هفته دوم این تیم در لیگ ستارگان قطر برابر الغرافه  که فردا از ساعت 20 به وقت تهران در استادیوم ثانی بن جاسم، استادیوم خانگی الغرافه برگزار میشود بسیار سخت و تاریخی خواهد بود.

پترسکیو در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت که الغرافه می خواهد به صدر جدول باز گردد و در این راستا تعداد زیادی بازیکن طراز اول از جمله Nenê  وینگر 33 ساله برزیلی که به تازگی از پاریس سن ژرمن به الغرافه پیوسته است را به جمع خود اضافه کرده است. وی اضافه کرد که العربی به بهترین شکل برای این بازی آماده شده است و ما تنها به دنبال سه امتیاز از این بازی هستیم. بازیکنان ما در خط دفاعی فوق العاده اند و تمامی بازیکنانمان برای پیروزی در این دیدار مصمم  هستند.

 وی در خصوص امکان استفاده از اشکان دژاگه گفت که اشکان در سه جلسه تمرینی اخیر شرکت کرده اما این کافی نیست ولی به هر حال در جمع بازیکنان ذخیره در این بازی خواهد بود. ضمن اینکه بازیکن دیگر آسیب دیده این تیم \" احمد فتحی\" به جمع بازیکنان اصلی در این بازی باز میگردد. فتحی در کنفرانس خبری گفت که برد این تیم در هفته نخست برابر الخور باعث افزایش روحیه و اعتماد به نفس بازیکنان هم تیمی اش شده است. الغرافه تیم آسانی نیست ولی مربی ما تیم را به خوبی برای برد در این دیدار آماده کرده است. او از مربی تیم و طرفداران العربی به خاطرحسن توجه و فرصت دادن به وی برای اثبات توانایی هایش قدردانی کرد.

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-28 13:01:07
نظر دهید
۲ نظر
مهدی-تبریز
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۹
بهر حال با پول بهترین بازیکنای ایرانو کشیدن کشور خودشون که خرابشون کنن. ما با قطر همگروهیم تو جام ملت ها و اونا برای شکست ما هر کاری میکنن و هر پولی خرج میکنن! اشکان هم با رفتنش به قطر ثابت کرد بازیکن بزرگی نیست و به نظر من علیرضا جهانبخش و سردار آزمون و سعید عزت اللهی و خیلی بازیکنای دیگه هستن که میتونن تیم ملی جدید رو بسازن. قدرتمندتر از قبل.
ata tabriz
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۴۱
لطفا شما از لیگ قطر خبر نذارید.حتی از بازیکنای ایرانی .این قطری ها هستند که بایید از لیگ ما خبر برن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر