فهرست
تارتار: کیفیت تیم ما با استقلال برابر است/ گسترش، یکدست ترین تیمی ست که دیده ام
تارتار: کیفیت تیم ما با استقلال برابر است/ گسترش، یکدست ترین تیمی ست که دیده ام

تارتار: کیفیت تیم ما با استقلال برابر است/ گسترش، یکدست ترین تیمی ست که دیده ام

آی اسپورت - سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد، امروز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با استقلال، پاسخگوی خبرنگارها شد. 

بازی فردا برابر استقلال را چطور ارزیابی می کنید؟ 

 بازی فردای ما با استقلال مثل همه بازی‌های دیگر لیگ سخت و غیرقابل پیش‌بینی است چراکه همه بازی‌هایی که تا اینجا انجام شده نتایج غیرقابل تصوری داشته است. سپاهان 3 هفته برد اما به نفت باخت و نفت به سایپا باخت و استقلال سایپا را برد و این نتایج نشان می‌دهد که امسال بازی آسانی نداریم.

تقابل با صدرنشین لیگ تجربه دشواری برای تیم شما خواهد بود.

 آماری به شما می‌دهم و آن اینکه در مسابقاتی که برگزار شده هم ما و هم استقلال پیکان را شکست دادیم و به سپاهان باختیم و استقلال خوزستان و سایپا با ما مساوی کردند که البته ما میهمان بودیم اما استقلال در تهران با نتایج خفیفی این تیم‌ها را برد، بنابراین نتیجه می‌گیریم که اختلاف سطح بین ما و استقلال زیاد نیست و کیفیت این دو تیم با هم برابری می‌کند. فردا مقابل استقلال کار سختی داریم چراکه این تیم مربی باتجربه‌ای مثل قلعه‌نویی دارد که یکی از پرافتخارترین مربیان ایرانی است.

وضعیت گسترش فولاد چطور پیش می رود؟ 

 ما تمرینات خوبی انجام دادیم هرچند که زمان زیادی نداشتیم و فاصله دو بازی ما کم بود اما بچه‌ها با روحیه و باانگیزه تمرین می‌کنند و افتخار می‌کنم که بعد از بازی هیچ انرژی‌ای ندارند چراکه با همه وجودشان بازی می‌کنند و باید بگویم در 25 سالی که به عنوان مربی و بازیکن در فوتبال هستم تاکنون چنین تیم یکدستی ندیدم.

برای بازی فردا مصدوم یا محروم دارید؟ 

: بازیکن محروم نداریم اما یکی از بازیکنان خوب ما به نام حمید جوکار مصدوم است که امیدوارم موضوع حادی نباشد و خیلی زود به ما اضافه شود.

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-28 13:33:39
نظر دهید

۴ نظر
-
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۴۱
خخخخخخخ فردا کیفیت ها مشخص میشه
-
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۱۴
کرار واروپا جک روزاومد بازار
-
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۷
گسترش این بازی رو میبره جلوی سپاهان هم بدشانسی آوردن و داور یک پنالتی در اوایل بازی نگرفت وگرنه سپاهان رو هم میتونستن شکست بدن
پیروزی
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۰۹
استقلالو بترکون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر