فهرست
باقری نیا: تیم ما کاندیدای سقوط نیست/ هر وقت باشگاه صلاح بداند کنار می روم
باقری نیا: تیم ما کاندیدای سقوط نیست/ هر وقت باشگاه صلاح بداند کنار می روم

باقری نیا: تیم ما کاندیدای سقوط نیست/ هر وقت باشگاه صلاح بداند کنار می روم

آی اسپورت - سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان امروز با ابراز خوشحالی از بازگشت به این شهر، در کنفرانس مطبوعاتی تیم خود را از میان کاندیداهای اصلی سقوط جدا کرد و این وعده را داد که بازیکنان جوان این تیم با گذشت زمان به شرایط لیگ عادت کنند. 

این هفته مقابل یکی از تیم های سابق تان قرار می گیرید. 

خاطرات خوش و فراموش نشدنی از شهر تبریز دارم و یکی از بهترین دوران کاری خود را در این شهر تجربه کرده‌ و خوشحال هستم که بار دیگر به تبریز آمده‌ام.

تراکتور را چطور ارزیابی می کنید؟

 تراکتورسازی از سالی که به لیگ برتر صعود کرده است، همواره خود را به عنوان یکی از تیم های مطرح لیگ نشان داده و امسال نیز تیم مدعی و بسیار خوبی را راهی مسابقات کرده است. مخصوصا در مقابل هواداران خودی می‌تواند هر حریفی را شکست دهد و به همین دلیل کار سختی مقابل این تیم داریم.

فصل را با نتایج خوبی شروع نکرده اید.

 در بازی‌های گذشته خود فوتبال خوبی را به نمایش گذاشته‌ایم و به عقیده من، نتایج بدی هم نگرفته‌ایم و مطمئن باشید تحت هیچ شرایطی تیم ما کاندیدای سقوط نخواهد بود. فوتبال حرفه‌ای است و من نیز قرارداد حرفه‌ای با باشگاه دارم و جای هیچ نگرانی برایم وجود ندارد و هر وقت باشگاه صلاح بداند، به راحتی من را کنار می‌گذارد و مربی دیگری را روی کار می‌آورد. اکثر بازیکنان ما جوان و بومی هستند و سال اول حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کنند و به همین دلیل برای عادت کردن به شرایط لیگ برتر نیاز به زمان داریم.

شنیده می شود در مسجدسلیمان عده ای علیه شما شعار می دهند. 

در بسیاری از شهرهای کشور، تفرقه‌ای میان تماشاگران به وجود آمده است و دلیل این موضوع، حمایت تماشاگران از اشخاص است و امیدوارم روزی فرا برسد که در تمام ورزشگاه‌ها هواداران به جای اشخاص، از باشگاه‌ها حمایت کنند و شکل صحیح حمایت از تیم را یاد بگیرند.

     
آی اسپورت
2014-08-28 14:06:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر