فهرست
ناکامی پرسپولیس برای خرید مهاجم باکیفیت خارجی
ناکامی پرسپولیس برای خرید مهاجم باکیفیت خارجی

ناکامی پرسپولیس برای خرید مهاجم باکیفیت خارجی

آی‌اسپورت- باشگاه پرسپولیس همچنان به دنبال بازیکن خارجی باکیفیت بوده و در این امر فعلاً ناکام مانده است. گابریل کالدرون از مدیریت باشگاه پرسپولیس درخواست جذب مهاجم خارجی در نیم‌فصل را کرده و با وجود اینکه در این زمینه تلاش‌هایی از سوی باشگاه انجام شده است، اما هنوز به گزینه نهایی نرسیده‌اند. چند گزینه مدنظر این باشگاه هستند و قرار شده به‌زودی به کالدرون معرفی شوند، اما مشکل اینجاست که اکثر آنها تحت قرارداد باشگاه‌های خود هستند و بازیکنان آزاد هم کیفیت لازم را ندارند.

در نقل‌وانتقالات زمستانی طبیعی است که هر باشگاهی بخواهد مهاجم خوب خود را از دست بدهد، رقم سنگینی برای صدور رضایت‌نامه طلب خواهد کرد. از طرفی فقط تعداد اندکی از لیگ‌های آسیای میانه و آمریکای جنوبی موعد پایان فصل‌شان رسیده که هنوز گزینه خوبی از این لیگ‌ها به باشگاه پرسپولیس معرفی نشده است. اگر هم قرار باشد پرسپولیسی‌ها به دنبال بازیکن آزاد باشند که اکثر این نفرات از ابتدای فصل بدون تیم بوده‌اند و نمی‌شود انتظار داشت آنها مهاجمان خوبی باشند.

با شرایط موجود کار باشگاه پرسپولیس برای انتخاب مهاجم ایده‌آل با قیمت مناسب خیلی سخت است و شرایط با فصل نقل‌وانتقالات تابستانی کاملاً متفاوت است. قابل توجه اینکه حتی گابریل کالدرون هم هنوز نتوانسته بازیکن خارجی باکیفیت خوب، اما مناسب به مدیریت باشگاهش معرفی کند و او هم اعتقاد دارد باید در نیم‌فصل، مهاجمی را به صورت قرضی از تیمی به خدمت گرفته و رقم سنگینی بابت آن هزینه کنند.

پرسپولیس در حالی به دنبال پیدا کردن جانشین مناسب برای جونیور براندائوست که قبل از آن باید فکری برای فسخ قرارداد با این بازیکن گرانقیمت شود.

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-11-18 07:20:00
نظر دهید

۱ نظر
شاهین ممسنی❤❤
دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸، ۱۵:۳۶
دولت؟ دولت چی‌‌ست؟ پس اکنون گوش با من دارید تا کلامِ خویش را درباره‌ی مرگِ ملت‌ها در میان گذارم.
دولت نام سردترینِ همه‌ی هیولاهای سرد است و به سردی دروغ می‌گوید. و این دروغ از دهان‌اش برون می‌خزد که «منِ دولت، همان ملت‌ام.»
این دروغ است! آنان که ملت‌ها را آفریدند و بر فرازشان ایمانی و عشقی آویختند، آفرینندگان بودند و این‌سان زندگی را خدمت گزاردند. اما نابود گران‌اند آنان که بهر بسیاری دام می‌نهند و دولت می‌نامند اش: اینان یک تیغ و یکصد آز بر فرازِ آنان می‌آویزند.
...دولت به همه‌ی زبان‌های «نیک و بد» دروغ می‌گوید و هر چه بگوید دروغ است و هر چه دارد دزدی است!
همه چیز اش دروغین است. این جانور گزنده با دندان‌هایی که دزدیده است می‌گزد. اندرون‌اش نیز دروغین است.

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر