فهرست
امتیاز گسترش فولاد، حق‌السکوت حسن‌زاده؟
امتیاز گسترش فولاد، حق‌السکوت حسن‌زاده؟

امتیاز گسترش فولاد، حق‌السکوت حسن‌زاده؟

آی اسپورت - ماجراهای بازی نساجی- راه‌آهن و البته اعتراض مالک خونه‌به‌‎خونه وارد فاز جدیدی شده و اتفاق‌های عجیبی را رقم زده. گویا قاسم حسن‌زاده – مالک خونه‌به‌خونه – مدارک مستندی از اتفاق‌های پشت پرده بازی نساجی- راه‌آهن در اختیار دارد. او بعد از اعتراض‌های فراوان، این مدارک را به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال فرستاده تا بررسی شوند. گفته می‌شود رای کمیته اخلاق به سود خونه‌به‌خونه است و این تیم به جای نساجی باید در لیگ برتر شرکت کند.

اما یک پرسش. چرا دیگر خبری از اعتراض‌های مالک خونه‌به‌خونه نیست؟ آیا این موضوع با قول مدیران فدراسیون فوتبال برای واگذاری امتیاز یک تیم لیگ برتری به خونه‌به‌خونه ارتباط دارد؟ امتیاز تیمی به نام گسترش فولاد که با توجه به مالکیت زنوزی در تراکتورسازی نمی‌تواند در لیگ برتر فعالیت کند.

حسن‌زاده البته فعلا سکوت کرده اما همچنان منتظر اعلام رسمی رای کمیته اخلاق است. اگر از این راه به هدف رسید که هیچ وگرنه شاید امتیاز گسترش فولاد را بخرد و برای نخستین بار در لیگ برتر شرکت کند.

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2018-06-01 18:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
طالبی
جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۴
از این خبرا نیست امتیاز گسترش فولاد به ماشین سازی اعطا خواهد شد.
اسمان
جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۲
امتیازگسترش فولاد برای تبریز هست.واقای زنوزی اگه خواست واگذارکنه فقط تیم باید درتبریزبمونه.
محسن
جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۵
مالک خونه به خونه،اگر واقعا مدارک مستند دارد نباید با آن مدارک،معامله بکند.تجربه میگوید در دراز مدت،احتمالا خودشان گرفتار میشوند.مرگ یکبار،شیون یکبار،اگر واقعا فکر میکند فدراسیون به حق او رسیدگی لازم را نمیکند و ضمن سقوط نساجی،خونه به خونه را جایگزین نمیکند موارد ادعایی خودشان را برای اگاهی افکار عمومی منتشر کند.گرفتن حق السکوت،یعنی خودشان وارد مافیایی بشوند و عضو مافیایی بشوند که تا دیروز با آن مبارزه میکردند.عملا اسم اینکار سهمخواهی است نه مبارزه.چیزی که در سیاسیون کشورمان زیاد مصرف دارد!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر