فهرست
پدر دی ماریا: آنخل در مادرید محبوب نبود
پدر دی ماریا: آنخل در مادرید محبوب نبود

پدر دی ماریا: آنخل در مادرید محبوب نبود

آی اسپورت- پدر آنخل دی‌ماریا، هافبک سابق رئال مادرید عنوان کرد که رئال هیچگاه پیشنهاد حقوق دو برابر به پسرش پیشنهاد نکرده و در مادرید ، ال فیدئو محبوب نبوده است.

هافبک 26 ساله، با 75 میلیون یورو به منچستریونایتد پیوست. او پیشنهاد تمدید قرارداد رئال را رد کرد و گزارش‌ها حاکی از دستمزد پیشنهادی  6 میلیون یورویی بود. با این حال، میگل دی ماریا مدعی شد که چنین رقمی مطرح نبوده و پیشنهاد رئال، 5 میلیون یورو بوده است.

او گفت: \" مادرید هیچگاه پیشنهاد 6 میلیونی به ما ارائه نکرد. بالاترین پیشنهاد آنها 5 میلیون یورو بود که در واقع افزایش 1.5 میلیونی داشت.اولین مشکل آنخل، مسائل مالی بود. او با یک رقم مشخص به مادرید پیوسته بود و باشگاه تغییری در دستمزدش ایجاد نکرد. آنخل هیچگاه در مادرید محبوب نبود. همیشه به نظر می‌آمد که آنها او را در تیم نمی‌خواهند. هیچگاه هیچ علاقه ای نشان داده نشد.

آنخل از این که همیشه در حال اثبات خود بود خسته شده بود. او واقعا خودش را ثابت کرده بود. مادرید یک بازیکن کلیدی را از دست داد، کسی که می‌توانست در هر لحظه ای تفاوت ها را رقم بزند. او در منچستریونایتد خوشحال است و با او خوب رفتار می‌شود. پیشهاد مالی هم بالاتر از پیشنهاد رئال بوده است.\"

     
آی اسپورت
2014-08-28 14:48:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر