فهرست
خطیبی: فریب نتایج نفت را نمی خوریم/ فعلا به پرسپولیس فکر نمی کنم
خطیبی: فریب نتایج نفت را نمی خوریم/ فعلا به پرسپولیس فکر نمی کنم

خطیبی: فریب نتایج نفت را نمی خوریم/ فعلا به پرسپولیس فکر نمی کنم

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان، به تحسین تیم رقیب پرداخت و تاکید کرد این بازی را قربانی بازی با پرسپولیس نمی کند. تراکتورسازی تبریز از ساعت 18 جمعه در ورزشگاه یادگار امام (ره) با تیم نفت مسجدسلیمان بازی می‌کند.

به نظر می رسد این هفته بازی چندان دشواری نداشته باشید

 نفت یکی از مربیان خوب و باشخصیت ایران را در راس خود دارد و اعتقاد دارم که این تیم در بازی‌های گذشته فوتبال بدی را به نمایش نگذاشته است و به نظرم کمی بدشانسی آورده است و نباید فریب نتایج نه چندان خوب نفت را بخوریم. نفت مسجدسلیمان تیم دونده و جوانی است و امیدوارم بتوانیم برنامه‌های مورد نظر خود را در زمین اجرا و سه امتیاز بازی خانگی را کسب کنیم.

چرا تیم شما چنین نوسانی دارد؟ 

 در شهر خودمان نتایج خوبی را کسب کرده‌ایم و در بازی‌های خارج از خانه نیز می‌توانستیم نتایج بهتری بگیریم و امیدوارم بتوانیم این نقطه ضعف را نیز برطرف و در بیرون از خانه نیز نتایج قابل‌قبولی کسب کنیم.: از زمانی که کارم را در تراکتورسازی آغاز کرده‌ام، حتی در بازی‌های دوستانه نیز به دنبال سه امتیاز بودم و این تفکر در روح تیم جاری شده است و امیدوارم روند خوب خود را ادامه داده و با کسب امتیازات کامل در بازی‌های خانگی بتوانیم جزو تیم‌های مدعی لیگ باقی بمانیم.

با توجه به بازی حساس پیش رو به پرسپولیس آیا مقابل نفت به مهره های اصلی استراحت می دهید؟ 

 به بازی با پرسپولیس فکر نمی‌کنیم و تمام توجه خود را برای بازی فردا جلب کرده‌ایم اما احتمال دارد که تغییراتی در ترکیب بازی فردا ایجاد کنیم.

چرا تماشاگران از بازی تیم شما استقال نمی کنند؟ 

 مطمئن هستم که دلیل استقبال کم هواداران مربوط به بازی‌های تیم ما نمی‌شود و عوامل دیگری همچون ساعت برگزاری بازی‌ها و برخورد عوامل استادیوم مانع حضور تماشاگران در ورزشگاه می‌شود. در آن چهار سالی که در امارات بازی کردم، دیدم که حتی به تماشاگران برای تشویق تیم‌هایشان پول می‌دادند. ما با توجه به پتانسیلی که داریم، اگر بتوانیم امکانات لازم را برای تماشاگران مهیا کنیم، شادابی و نشاط را به جامعه القا می‌کنیم.

     
آی اسپورت
2014-08-28 14:50:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر