فهرست
رونالدو:مسی؟ من بهترین بازیکن جهانم
رونالدو:مسی؟ من بهترین بازیکن جهانم

رونالدو:مسی؟ من بهترین بازیکن جهانم

آی اسپورت - کریس رونالدو به احتمال قریب به یقین امشب در موناکو جایزه بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ های اروپایی را از آن خود خواهد کرد. او بار دیگر بالاتر از مسی این عنوان را از آن خود خواهد کرد.

قهرمانی با رئال در اروپا نقش مهمی در انتخاب او به عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته اروپا ایفا کرد.

رونالدو در مصاحبه با TVI در مورد شایعات مربوط به اختلافات او با مسی گفت : \" هیچ رقابت و هیچ اختلافی با مسی ندارم. وقتی با یکدیگر روبرو می شویم؛ یک ارتباط کاملا نرمال و البته حرفه ای بین ما برقرار می شود.

البته مسلم است که من نمی توانم همه دنیا را به خودم متقاعد کنم. عده ای هم هستند که معتقدند مسی بهترین بازیکن دنیاست که این یک مساله کاملا طبیعی است. اینها مسائلی نیستند که زندگی من را تحت اشعاع خود قرار دهند و خیلی به آنها فکر نمی کنم \"

وی ادامه داد : \" نه من و نه مسی هیچکدام قوی تر یا ضعیف تر از یکدیگر نیستیم. هر کدام کار خودمان را می کنیم و سعی داریم تا برای تیممان بهترین عملکرد را ارائه دهیم . به عقیده خودم،من بهترین بازیکن جهان هستم و همیشه عقیده من اینگونه بوده است \"

  ۱۸  
آی اسپورت
2014-08-28 15:14:36
نظر دهید

۱۸ نظر
امید
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۹
زارت
-
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۹
البته به عقیده خودت! ولی به عقیده کارشناسان شما 4 بر 1 عقبی فعلا :))
123
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۱
دیگه باید امیدوار باشی مثل تیم پرتقال در هر 10 بازی تو یه بازی خوب باشی . دو فصل اوزیل برات میساخت تو هم حالشو میبردی پارسالم دیماریا وظیفه قبلی اوزیل به بهترین شکل انجام داد اما امسال تو ترکیب رئال هیچکی نیست تا به تو حال بده خامس که تکلیفش معلومه رئال عجولانه خریدش با اون مبلغ هنگفت ، کروس اصلا پاسور خوبی نیست وبیل بنزما هم تو 90% موقعیتها اول به شوت به دروازه فکر میکنن تا پاس با این تفاسیر فصل قبل آخرین فصل خوب تو بود گلم دیگه باید آماده سفر آمریکا و شایدم قطر بشی میدونمک چقدر سختی کشیدی تا دیماریا تو رئال نگه داری اما نشد
-
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۵
رونالدو یه سروگردن از مسی بالاتره
-
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۲
منم فکر می کنم ایمون زاید بهترین بازیکن جهانه
-
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۵۶
پر رو
علی
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۰
مسی حتما همه گلاش خودش میزنه هیچکی بهش پاس نمیده!!البته طرفدارای بارسا سنشون تو رنج 8تا12 سال که2سال دارن فوتبال می بینن این حرفا طبیعیه
-
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۳
اره ما طرفداراى 8 تا 12 ساله بارسلونا نقش پاسور هاى تیم رو تو گلزنى و موفقیت هاى مسى کاملا یادمونه ولى n تا گلى که مسى با دریبل هاش زده هم کامل یادمونه از جمله گلى که تو سانتیاگو زد و کل رئالى ها رو از وسط زمین دریبل زد و رئال رو تو سانتیاگو تحقیر کرد !! آره طرفدار 50 ساله رئال ما تمام اینا رو یادمونه ولى یادمون نمیاد مسى گفته باشه من از کسى بهترم !!
ئ
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۳۱
ئ
مهدی
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۴۹
جا داره بگم زاااااارت
کریم
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۲
شما دیگر چقدر خنگین. بهترین بازیکن اروپا مسی نیست که بالاترش قرار بگیره مسی ارژانتینیه
hooman
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۲۹
عزیز من رونالدو نگففت که کی از کی بهتره تازه گفته در یک سطحیم. .اونی هم که گفت عقیده خودش بود من اگه باشم میگم بهترین..... این طبیعیه
-
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۴۲
زارت
علی
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۴۴
رونالدو هم nتا گل ازپشت محوطه شوت کرده یا ضربه ازاد زده.من طرفدار 50ساله ریال نیستم ولی منطق دارم رونالدو هم بازیکن خوبیه مسی هم بازیکن خوبیه.ولی بارساییا بدون منطق حرف میزنن
مازیار
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۵۹
همون به عقیده خودت !
iranmard
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۵۱
عزیزم عده ای نیستند که مسی رو بهتر از تو میدونند 80 در صد فکر میکنم میشن تو دنیا مسی رو بهتر میدونن
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۶
گل زدن با ضربه آزاد و شوت از پشت محیطه جریمه برابر شد با گل زدن با دریبل زدن چندین نفر !! جالب اینه که مدعیه منطقى بودن هم هستید !
والا من منکر سال فوق العاده ى رونالدو و این که بازیکن تاپیه نمى شم ، خصوصا این که این موفقیت رونالدو برابر شد با سال بد مسى ، ولى واقعا برتریش نسبت به مسى به هیچ وجه براى هیچ فوتبال دوستى بغیر از طرفدار هاى رئال قابل هضم نیست ، بعد ٢٦ سال یه فوتبالیست خجالتى از آکادمیه بارسلونا ظهور کرد که فاکتور ها و شباهت هاى لازم به مارادونا رو داشت ، آروم آروم رشد کرد و بغیر از کاپ جام جهانى که اونم یک قدم مونده بود بهش برسه تو تمام ضمینه با مارادونا برابرى مى کنه ، حالا این که کریستیانو رونالدو از مسى بهتره و خودش هم اینو تأید میکنه از بى منطقیه منه یا منطق شما ، نمى دونم !!
-
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۲۰
مسی بهترینه چون هم عالی دریبل میزنه و هم گل میزنه و هم پاس گل میده.جمع شدن این خاصیتا تو یه ادم هفتاد سانتی فوق العادس.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر