فهرست
گزارش روز:منیر الحدادی، یک مادریدی در اردوگاه دشمن
گزارش روز:منیر الحدادی، یک مادریدی در اردوگاه دشمن

گزارش روز:منیر الحدادی، یک مادریدی در اردوگاه دشمن

آی اسپورت - این روزها  بسیاری از کارشناسان فوتبال اسپانیا از خود سوال می کنند که چگونه ممکن است استعداد نابی بنام \"منیر الحدادی\" که متولد اسکوریال از توابع شهر مادرید است و در بسیاری از از تیم های حومه این شهر بازی کرده بود به این راحتی از چشم استعداد یاب های رئال دور مانده و به لاماسیا رفته باشد.

به گزارش خبرنگار شبکه \"Onde cero\" ، این مساله برای مدیر تیم های پایه ای رئال بسیار گران تمام شد.

پیشرفت منیر الحدادی که یک مادریدی است در تیم جوانان بارسلونا و راهیابی او در 18 سالگی به تیم اول این باشگاه برای مدیران رئال قابل هضم نبود و این یکی از دلایل مهمی بود که آنها را مجاب کرد تا در اواخر بهار \"پاکو ده گارسیا\" مدیر تیم های پایه ای خود را اخراج کنند.

منیر فصل گذشته در تیم جوانان بارسلونا بازی های درخشانی ارئه داد. او از ماه مارس در تیم دوم بارسا نیز به خدمت گرفته شد و زننده 4 گل نیز بود.مونیر در فینال جوانان اروپا زننده گل سوم بارسا به بنفیکا بود. گلی استثنایی که از وسط زمین زده شد.

از آن سو تیم دوم رئال فصل گذشته به دسته سوم سقوط کرد . همه این عوامل دست به دست هم داد تا پاکو همراه با همکارانش از سمت خود برکنار شوند. مساله منیر الحدادی به عنوان یک مادریدی در اردوگاه دشمن تا مدت ها ذهن مدیران رئال را به خود مشغول خواهد کرد

موندودپورتیوو

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-28 16:25:00
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۵۵
رئال استعداد یاب داره ؟
والا از وقتى یادمون میاد رئال فقط استعداد ها رو خراب کرده و بازیکن هاى بزرگ رو دزدیده
علی
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۴
راعول،کاسیاس،مورینتس،هیرو،ماتا....اینا از کجا امدن؟شما که خیلی اعتقاد به لاماسیا دارین چرا این فصا انقدر بازیکن از تیمای دیگه گرفتین؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر