فهرست
گزارش روز:چرا تورس به اتلتیکو نخواهد رفت؟
گزارش روز:چرا تورس به اتلتیکو نخواهد رفت؟

گزارش روز:چرا تورس به اتلتیکو نخواهد رفت؟

آی اسپورت - اتلتیکو مادرید همچنان به خرید فرناندو تورس امیدوار است . مدیران این تیم می دانند که بازگشت تورس به اتلتیکو، تا چه حد باعث خوشحالی هواداران این تیم خواهد شد.

سیمئونه بر اساس شنیده های موثق، درخواست فوری برای جذب این مهاجم حال حاضر چلسی داده است. اما به سه دلیل بعید به نظر می رسد که ال نینیو راهی بیسنته کالدرون شود. 


1- بدین دلیل که تاکنون هیچ اظهار نظری از او در مورد احتمال خروجش از چلسی شنیده نشده. تورس پس از پشت سرگذاشتن مصدومیت تاندون پایش، به شدت دوست دارد تا مورینیو را به خودش متقاعد کرده و سرانجام یک فصل درخشان را در چلسی سپری کند


2- حقوق بالای تورس. این بازیکن از چلسی حقوقی دریافت می کند که پرداخت آن از عهده باشگاه مادریدی خارج است. اتلتیکو خرید های زیادی داشته و از لحاظ پرداخت حقوق با محدودیت هایی جدی روبروست


3-داشتن پیشنهاد از باشگاه های بزرگ اروپا. تورس این روزها به شدت مورد توجه باشگاه میلان قرار دارد. میلانی ها پس از فروختن بالوتلی با قیمت 40 میلیون یورو به لیورپول، از پول کافی برای به خدمت گرفتن تورس از چلسی برخورداراست و با توجه به اینکه مورینیو در این فصل به عنوان مهاجم اصلی روی تورس حساب نمی کند؛ احتمال رفتن او به میلان بسیار بیشتر از اتلتیکو است.

     
آی اسپورت
2014-08-28 17:35:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر