فهرست
گزارش روز:آخرین اخبار از پیوستن رویس و فالکائو به رئال
گزارش روز:آخرین اخبار از پیوستن رویس و فالکائو به رئال

گزارش روز:آخرین اخبار از پیوستن رویس و فالکائو به رئال

آی اسپورت - رئال مادرید تنها 4 روز فرصت دارد تا از بازار نقل و انتقالات، صید جدیدی داشته باشد. از مارکو رویس و رادامل فالکائو به عنوان اهداف جدی رئال برای تقویت خط حمله و خط میانیش نام برده می شود.

اما به نظر می رسد که فالکائو در این تابستان و رویس در تابستان آینده به رئال ملحق شوند.

فلورنتینو پرز هم اکنون در موناکو حضور دارد تا در مراسم قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان و نیز مراسم اهدای جوایز بهترین های فصل گذشته فوتبال اروپا شرکت کند.

اما در این بین، جلسه مهم او با مالک روس موناکو به منظور خرید فالکائو نیز برگزار خواهد شد. اگر اتفاق خاصی نیفتد امشب باید شاهد نهایی شدن قرارداد ال تیگره با رئال باشیم.

اما مارکو رویس مطمئنا این فصل در دورتموند باقی خواهد ماند. رئالی ها به شدت به این بازیکن ملی پوش آلمانی علاقمند شده اند . نمایش های خوب او در دو فصل اخیر و در رویارویی های دورتموند - رئال، به شدت روی مادریدی ها تاثیر مثبت گذاشته است.

فصل آینده او با رقم 30 میلیون یورو می تواند از دورتموند جدا شود. دورتموند بابت نوری شاهین 7 میلیون یورو به رئال بدهکار است و رئالی ها می توانند با پرداخت 23 میلیون یورو، فصل آینده این جواهر آلمانی را به برنابئو بیاورند.

این معامله چندان هم پیچیده نیست بخصوص اگر بدانیم که دورتموندی ها به هیچ وجه علاقه ندارند تا رویس به بایرن مونیخ بپیوندد.


منبع : as

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-28 18:04:32
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۵۷
رویس رئال نمیره
چرا نره ازخداش هم باشه
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۲۸
فغ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر