فهرست
کرانچار: شش بازیکن اصلی را در اختیار نداریم/ گل محمدی جوان و جاه طلب است
کرانچار: شش بازیکن اصلی را در اختیار نداریم/ گل محمدی جوان و جاه طلب است

کرانچار: شش بازیکن اصلی را در اختیار نداریم/ گل محمدی جوان و جاه طلب است

آی اسپورت - در فاصله یک روز تا داربی حساس اصفهان، زلاتکو کرانچار نگران شرایط تیمش در این مسابقه است. سرمربی کروات طلایی ها، در کنفرانس خبری امروز از غیبت 6 بازیکن اصلی حرف زده و ذوب را حریف خطرناکی برای تیم خود دانسته است. 

دربی اصفهان را چطور می بینید؟ 

 بعد از بازی با فولاد تمام حواس‌مان معطوف به بازی با ذوب آهن است؛ چرا که می‌دانیم بسیار سخت و سنگین است که البته به دو دلیل این صحبت را می‌کنم. نخست به این خاطر که با توجه به اینکه ذوب آهن آغاز مناسبی نداشته، البته این آغاز نامناسب فقط به نتایج ذوب آهن برمی‌گردد؛ چرا که این تیم بازی‌های خوبی را ارائه داده اما به هر حال طبیعی است که ذوب‌آهن به عنوان میزبان درصدد جبران امتیازات از دست رفته باشد. از سوی دیگر نیز بعد از بازی فولاد برخی بازیکنان ما دچار مصدومیت شدند. پاپی به دلیل بیماری ویروسی و حمودی و شهاب گردان نیز به دلیل مصدومیتی که دارند، در بازی فردا نخواهند بود. همچنین عقیلی و خلیل‌زاده نیز محروم هستند.

غیبت این بازیکن چه تاثیری روی بازی سپاهان می گذارد؟  

 این امر یک ترسی را برای ما ایجاد می‌کند و شاید این مسابقه آن گونه که می‌خواهیم از آب درنیاید و مورد انتظار ما نباشد. همچنین در کنار تمام این قضایا نبود حاج‌صفی را هم باید اضافه کرد و ما در حالی 6 بازیکن کلیدی‌مان را در اختیار نداریم که اوایل فصل تاکتیک‌مان را بر اساس این بازیکنان برناه‌ریزی کرده بودیم اما به هر صورت بازیکنانی را جایگزین خواهیم کرد و امیدوارم جوانان نیز خودشان را به اثبات برسانند تا نبود این بازیکنان کلیدی به چشم نیاید.

ارزیابی تان از تیم جریف چگونه است؟ 

ه گل‌محمدی مربی جاه‌طلب و جوانی است، تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که نتیجه خوبی را کسب کنیم و مطمئن باشید که ما عقب‌نشینی نخواهیم کرد.

آیا برای خرید جانشین حاج صفی برنامه ای دارید؟

 بازیکنی کامرونی به عنوان هافبک دفاعی را در نظر داشتیم که در تست‌های ما نیز قبول شد اما با توجه به سقف بودجه ما نتوانستیم این بازیکن را جذب کنیم اما امیدوارم که با رفتن حاج صفی بتوانیم این بازیکن را جذب کنیم. البته همه چیز به سقف بودجه برمی‌گردد و باید ببینیم که این کاهش بودجه بعد از رفتن حاج صفی چقدر خواهد بود.

در بازی فردا چه تغییراتی در خطوط مختلف تیم شما صورت می گیرد؟

 در بازی فردا خط حمله ما دچار تغییر اساسی نمی‌شود و هافبک‌ها نیز تقریبا دست نخورده هستند و به شدت به حمله ادامه می‌دهیم اما مشکلی که وجود دارد قلب خط دفاع ماست که تاکتیک‌مان را بر اساس بازیکنان محروم‌مان برنامه‌ریزی کردیم اما معتقدم که احمدی می‌تواند جایگزین خوبی باشد و به جای حاج صفی یک توفیق مثبت ما نصیب ما شده و از سعید قائدی‌فر جوان استفاده خواهیم کرد.

خیلی ها می گویند تاکتیک جدید سپاهان انعطاف پذیر نیست.

 ما به خاطر نبود عقیلی و شجاع خلیل‌زاده تغییر تاکتیک نمی‌دهیم اما در خلال مسابقه‌ها در صورت نیاز تغییراتی را داشته‌ایم البته این تغییرات ما به توانایی‌ بازیکنان‌مان نیز برمی‌گردد. فقط بحث مورد نظر ما ثبات و کم‌ثباتی دفاع است که مطمئنم نفرات جایگزین می‌توانند ثبات را به خط دفاع برگردانند.

     
آی اسپورت
2014-08-28 18:13:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر