فهرست
لیگ قهرمانان آسیا و چالش کشور ثالث
لیگ قهرمانان آسیا و چالش کشور ثالث

لیگ قهرمانان آسیا و چالش کشور ثالث

آی اسپورت – فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا کمتر از ۳ ماه دیگر آغاز می‌شود و آیین قرعه‌کشی مسابقات فوق هم همین هفته در کوالالامپور برگزار خواهد شد. علی‌القاعده دیدار‌های این فصل نمایندگان ایران و عربستان باز هم در کشور بی‌طرف برگزار می‌شود و این کاملاً به ضرر ماست، چون قطعاً هواداران عربستانی در تمام کشور‌های حوزه خلیج فارس (غیر از قطر) بیشتر از طرفداران تیم‌های ایرانی هستند.

در همین راستا دیروز یکی از مدیران باشگاه استقلال پیرامون میزبانی دیدار‌های این تیم مقابل عربستانی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا به خبرنگارمان گفت: «تکلیف میزبانی عربستانی‌ها که مشخص است. آن‌ها یا در ابوظبی میزبان می‌شوند یا این که در کویت با نمایندگان ایران بازی می‌کنند؛ دقیقاً مانند همان کاری که الهلال فصل گذشته انجام داد و در کویت به مصاف استقلال رفت (و البته با یک گل مغلوب شد)، ولی ما برای میزبانی داستان داریم. طی سالیان اخیر مسقط میزبان تیم‌های ایرانی بوده و هیچ مشکلی هم آنجا برای‌مان پیش نیامده، ولی با این وجود هواداران تیم‌های عربستانی حضورشان در عمان پررنگ‌تر از ایرانی‌هاست و همین مسئله برایمان دردسر درست می‌کند. از سوی دیگر دوحه از نگاه ما بهترین شهر برای میزبانی است، چون به دلیل اختلافات سیاسی تماشاگران عربستانی حق سفر به قطر را ندارند، ولی فدراسیون فوتبال عربستان با اعمال نفوذ خود در کنفدراسیون مانع میزبانی ایرانی‌ها در دوحه می‌شود و این برای ما یک اتفاق تلخ است. استقلال روی تاشکند هم به عنوان یک گزینه میزبانی حساب می‌کند، ولی بعید می‌دانیم شرایط برای تحقق بازی در ازبکستان فراهم شود به همین خاطر احتمال این که باز هم در مسقط پذیرای رقیب احتمالی‌مان از عربستان شویم به مراتب زیادتر از دوحه و تاشکند است مگر این که اتفاقات عجیب و غریبی رخ بدهد.»

خبر ورزشی

  ۲  
آی اسپورت
2018-11-20 18:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حمید پرسپولیسی
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۱۶
بدون شک دوحه بهترین گزینه برای میزبانیه ایرانیهاست
یعنی چه که عربستانیها با اعمال نفوذ مانع میزبابی ایرانیها در دوحه میشوند؟!!! این بی شرفا در ایران که بازی نمیکنن و در قطر هم بازی نمیکنند و .. پس خاک بر سر مدیران وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال که حتی نمیتونن یک کشور درست درمون واسه میزبانی انتخاب کنن. مسقط با ریاض هیچ فرقی نداره. والا بریم خود عرستان بازی کنیم بهتره حداقل اونجا کیفیت زمین چمنش از مسقط بهتره والا
۶ ۱
....
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۲۲
گزینه اول قطر
گزینه دوم استادیوم تازه تاسیس بصره عراق
گزینه سوم ازبکستان
به هیچ عنوان نباید مسقط انتخاب بشه. حداقل در امارات هم هوادارا زیاد داریم ولی در مسقط هوادار که نداریم هیچ همه عمانیها هم طرفداران تیمهای عربستانی هستند!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر