فهرست
ادعای روز: برانکو و کی‌روش را آشتی می‌دهم
ادعای روز: برانکو و کی‌روش را آشتی می‌دهم

ادعای روز: برانکو و کی‌روش را آشتی می‌دهم

آی‌اسپورت- امیرقلعه‌نویی، سرمربی تراکتورسازی که در ماه‌های اخیر هربار که توانسته علیه کی‌روش و حامیان سرمربی تیم ملی موضع گرفته، این بار و در اوج تقابل کی‌روش با برانکو گفته که می‌خواهد این دو مربی حرفه‌ای فوتبال ایران را با هم آشتی دهد. قلعه‌نویی درباره اختلافات بین سرمربیان اسبق و حال حاضر تیم ملی گفت: به نظر من باید در یک جلسه 3 نفره با حضور من، کی‌روش و برانکو همه سوءتفاهمات و اختلافات کنار گذاشته شود. متاسفانه این اختلاف به وجود آمده نه تنها حاصلی ندارد، که دودش به چشم فوتبال کشورمان برود. باید آشتی ملی صورت بگیرد. وقتی خبر بازگشت ملی‌پوشان پرسپولیس را شنیدم، ناراحت شدم. البته به کی‌روش حق می‌دهم چرا که او قطعا به موفقیت تیم ملی فکر می‌کند و هدفش خوشحال کردن همه هواداران فوتبال است. چنانچه تیم ملی موفق باشد همه ما موفق می‌شویم و به این خاطر باید از تیم ملی حمایت کنیم. سرمربی اسبق تیم ملی درباره پیشنهادش برای رفع این کدورت‌ها گفت: من حاضرم کی‌روش و برانکو را به شام دعوت کنم. من از کی‌روش کوچکترم و با او تماس می‌گیرم و دعوت می‌کنم که در نشست 3 نفره به همه مسائل پایان داده و یک تصمیم مناسب برای پایان دادن به این اختلاف بگیریم.

  ۲  
آی اسپورت
2017-01-03 21:19:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
آراز
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۳۵
چقدر این مرد مکاره؟؟؟؟؟ خودش این اختلافارو بین این دو بوجود آورد تا انتقام 2 سال پیشو از کی روش بگیره...حالا ریش سفید شده
لنگي خواهر استقلال ....
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۵۰
ايول ... بابا قلعه نوعي عزيز تو ديگه روي همه فرصت طلبا رو سفيد كردي با اين اظهار نظرت !!! از كي تا حالا شدي مصلح فوتبالي ؟؟!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر