فهرست
فن خال: نباید از دی ماریا انتظار معجزه داشت
فن خال: نباید از دی ماریا انتظار معجزه داشت

فن خال: نباید از دی ماریا انتظار معجزه داشت

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی منچستریونایتد، آنخل دی ماریا، خرید جدید این باشگاه را مورد ستایش قرار داد اما تاکید کرد که هواداران این تیم نباید انتظار معجزه از این ستاره آرژانتینی داشته باشند.

دی ماریا سه شنبه شب با انتقالی 75 میلیون یورویی از رئال به منچستریونایتد پیوست و قرار است پیراهن شماره 7 این باشگاه را به تن کند. او می تواند اولین بازی اش برای یونایتدها را روز شنبه مقابل برنلی انجام بدهد اما فن خال به هواداران منچستریونایتد هشدار داد که نباید انتظار داشته باشند که این بازیکن خیلی زود در تیم شان بدرخشد.

سرمربی هلندی شیاطین سرخ به خبرنگاران گفت:\" بسیار خوشحالم که می توانیم چنین بازیکن باکلاسی را در تیم مان داشته باشیم. ما بازیکنان باکلاس زیادی داریم اما اما بسیار مهم است که او یک بازیکن در خدمت تیم است. دی ماریا می تواند سرعت بازی ما را افزایش بدهد و کیفیت تیم را بالا ببرد. امیدوارم او به ما در کسب نتایج خوب کمک کند.

ما نمی توانیم تنها بعد از دو- سه جلسه تمرین، از او انتظار معجزه داشته باشیم. ما خودمان باید معجزه باشیم. باید برای وقوع معجزه تلاش کرد و او این را می داند. او به درد فلسفه ما می خورد. او در رئال، نه تنها به عنوان بازیکن کناری بازی کرده، بلکه در مرکز خط میانی هم بازی کرده است. به همین دلیل است که ما مطمئنیم او در منچستریونایتد موفق خواهد شد.\"

     
آی اسپورت
2014-08-28 22:51:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر