فهرست
برای انجام تست های پزشکی؛ آلونسو وارد مونیخ شد
برای انجام تست های پزشکی؛ آلونسو وارد مونیخ شد

برای انجام تست های پزشکی؛ آلونسو وارد مونیخ شد

آی اسپورت- ژابی آلونسو، هافبک باتجربه اسپانیایی، که در آستانه انتقالی 10 میلیون یورویی به بایرن است، برای انجام تست های پزشکی وارد مونیخ شد.

این ملی پوش سابق اسپانیایی امروز راهی آلمان شد و برای گذراندن تست های پزشکی، به دفتر دکتر هانس ویلم مولر وولفارت، پزشک باشگاه بایرن رفت. آلونسو که در سال 2009 از لیورپول به رئال پیوست، در این تابستان مورد توجه منچستریونایتد هم بود اما در نهایت تصمیم گرفت راهی بایرن شود.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/531cd469191.jpg\"بایرنی ها برای پر کردن جای خالی بازیکنانی مانند تیاگو آلکانتارا، خاوی مارتینس و باستین شواین اشتایگر که در حال حاضر مصدوم هستند، تصمیم به جذب آلونسو گرفتند و ماتیاس سامر، مدیر ورزشی باشگاه باواریایی، معتقد است که این بازیکن می تواند کیفیت لازم را به این تیم اضافه کند.

 او به خبرنگاران گفت:\" اگر این انتقال نهایی شود، من برای باشگاه و سرمربی خیلی خوشحال خواهم شد. بعد از مصدومیت تیاگو و شواین اشتایگر، ما به دنبال یک بازیکن جدید بودیم که بتواند خیلی سریع به ما کمک کند و فکرمی کنم ژابی آلونسو می تواند برای دو سال دیگر در بالاترین سطح بازی کند.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-29 00:12:17
نظر دهید
۱ نظر
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۰۵
از قیافش معلومه اصلا خوشحال نیستو از رو اجبار داره رئالو ترک میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر