فهرست
رونالدو: یک سال رویایی را پشت سر گذاشتم
رونالدو: یک سال رویایی را پشت سر گذاشتم

رونالدو: یک سال رویایی را پشت سر گذاشتم

آی اسپورت- کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، تایید کرد که فصل گذشته فشار زیادی به خودش آورده است و بهای این مسئله را، تیم ملی پرتغال داد.

رونالدو که نقش مهمی در رسیدن رئال به دهمین قهرمانی اش در اروپا داشت، در هفته های پایانی فصل قبل از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد و نتوانست در جام جهانی درخشش همیشگی را داشته باشد. او که امشب عنوان بهترین بازیکن فصل اروپا را به دست آورد، تایید کرد بعد از قهرمانی در چمپیونزلیگ، دیگر توانی برای ارائه نمایش های خوب در جام جهانی نداشت.

او به خبرنگاران گفت:\" من کاملا آماده نبودم و به خودم فشار آوردم. در رقابت های باشگاهی همه چیز خوب پیش رفت. اما در تیم ملی پرتغال همه چیز پیچیده شد. شرایط همیشه نمی تواند به سود شما باشد. من از این مصدومیت، چیزهای زیادی یاد گرفتم. اما افسوس نمی خورم زیرا باید برای رئال بازی می کردم. آنها دستمزد من را پرداخت می کنم و من باید تمام تلاشم را برای آنها بکنم.\"

رونالدو معتقد است که اگرچه در این فصل توانست عنوان بهترین بازیکن اروپا را به دست بیاورد اما نمایش های خودش را هم تراز فصول قبل  می داند.

\" از نظر افتخارات فردی و تیمی، فصل ویژه ای بود اما از نظر بازی، اگر به نمایش های من در 7-6 سال اخیر نگاه کنید، می بینید که تقریبا در همین سطح بوده است. البته من هیجان زده هستم زیرا امسال بیشترین عناوین تیمی و فردی را به دست آوردم. امسال، سالی رویایی بود.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-29 01:06:13
نظر دهید

۱ نظر
پرسپولیس
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۰۶
tabrik migam cr7
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر