فهرست
کی روش از ایران رفت
کی روش از ایران رفت

کی روش از ایران رفت

آی اسپورت - سرمربی تیم ملی بدون امضای قرارداد از ایران رفت.

ایسنا دقایقی قبل خبر داد که کارلوس کی روش با پایان یافتن مهلت اقامتش در ایران، مجبور به ترک کشورمان شد.

کی روش در شرایطی از ایران رفت که قرار بود قرارداد او با فدراسیون فوتبال تمدید شود اما نهایتا مذاکرات او با علی کفاشیان به نتیجه ای نرسید تا عنوان سرمربی تیم ملی ایران دیگر جلوی نام کارلوس کی روش نباشد.

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-29 11:24:11
نظر دهید
۴ نظر
هوادار تیم ملی
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۴۲
بالاخره آقای وزیر کار خودش رو کرد!! اول خواست مردم رو به یک هماهنگی مطبوعات تحریف کرد درحالیکه خودشون با همراهی چند مدیر و روزنامه دولتی بر علیه قرارداد کیروش جو درست کردند تا بره! دستت درد نکنه آقای وزیر اشکال نداره! میمونیم تا ببینیم جام ملتها چه نتیچه ای میگیری تا خراب شیم سرت!!
مجید
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۴۸
حیف شد - بسیار متاسف شدم- از وزیر و وکیل و مربی و بعضی کارشناسان !! بیشتر از این انتظار نمی رفت خوب اگر قادر بودیم امور را تحلیل صحیح بکنیم که حال و روزمان این نبود . براستی هم کی روش به ما نمیخورد ما عادت به تحقیر شدن در مجامع داریم! و نه به بزرگی! وقتی در عرض چند سال تمام منابع ابی که در هزاران سال تشکیل شده را نابود میکنیم .وقتی 600میلیارد دلار پول نفت را به بدترین شکل ممکن به تاراج میگذاریم و مدعی اداره دنیا هم میشویم و هزاران و . و . و دیگر- چرا باید در فوتبال بالا برویم براستی چرا ؟از فوتبالی که جلالی-- کامپیوترش !! باشد . ممد مایلی مربی و کارشناس اش و عزیزی اسطوره اش !!(جای عنتر رو با اسطوره اشتباه گرفته ایم!) آنوقت چرا کی روش باید مربی ما باشد؟
ارشیا
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۴۵
نابخردی وزیر ورزش با اون مصاحبه باعث فراری دادنش شد . حالا بیاند با یک مربی وطنی افتخار کسب کنند . اگه مربیهای ایرانی منظق داشته باشند باید بدانند جو برعلیه اینهاست . خودشونو بیش از این خراب می کنند . فدرسیون هم بهانه داره که وزارت تو کارش دخالت میکنه . قیافه تیمهای همگروه ما هم دیدنیه .
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۹
مربی که پارتی بازی کنه باید اخراجش کنند (علیرضا حقیقی چطوری یک شبه دروازه بان اول تیم ملی در جام جهانی شد)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر