فهرست
پاس گل مجتبی جباری در شب برتری الاهلی
پاس گل مجتبی جباری در شب برتری الاهلی

پاس گل مجتبی جباری در شب برتری الاهلی

آی اسپورت - تیم فوتبال الاهلی قطر که سید جلال حسینی و مجتبی جباری را در اختیار دارد، در چارچوب هفته دوم لیگ ستارگان قطر تیم فوتبال قطر را در استادیوم خانگی این تیم با نتیجه 3-1 شکست داد و به دومین برد پیاپی خود دست یافت.

 در نیمه نخست این دیدار تیم میزبان بر روی یک ضربه کرنر با ضربه سر \"رفیق حلیش\" به گل برتری دست یافت. پس از این گل بازیکنان الاهلی با حملاتی همه جانبه به دروازه القطر یورش بردند که این حملات در دقیقه 42 نتیجه داد و مشعل عبداله\" مهاجم این تیم روی پاس مجتبی جباری توپ را از سمت راست دروازه بان به تور رساند و سه دقیقه بعد نیز در دقیقه 45 \"محمد خمیس المالکی\" گل دوم را با شوتی محکم از خارج محوطه جریمه وارد دروازه القطر کرد تا نیمه نخست با نتیجه 2-1 به سود الاهلی پایان پذیرد.

در نیمه دوم بازیکنان الاهلی با دفاعی مستحکم مانع از به ثمر رسیدن گل تساوی شدند و دل به ضد حملات بستند تا اینکه طی حمله ای تمرین شده در دقیقه  68 \"آلن دیوکو\" مهاجم این تیم با یک و دویی زیبا با مجتبی جباری گل سوم الاهلی را به ثمر رساند.

در نهایت بازی با همین نتیجه 3-1 به سود الاهلی پایان یافت و بدین ترتیب الاهلی با کسب 6 امتیاز از دو بازی در مکان دوم جدول مسابقات پس از لخویا و القطر نیز بدون امتیاز در رده آخر این جدول قرار گرفت.

     
آی اسپورت
2014-08-29 11:37:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر