فهرست
محسن خلیلی علیه صمد در درفشی فر!
محسن خلیلی علیه صمد در درفشی فر!

محسن خلیلی علیه صمد در درفشی فر!

آی اسپورت – محسن خلیلی بعد از یک فصل خانه نشینی و اتفاقاتی که در صبا قم برایش رخ داد حالا همراه پرسپولیس تمرین می کند تا آمادگی بدنی اش را حفظ کند.خلیلی روز چهارشنبه در تمرین حاضر شد و کنار میهمانان تمرین کار شاگردان دایی را تماشا کرد اما او دیروز  همراه با تیم تمرین کرد تا  دوباره در میادین حاضر شود  و باز هم آقای گل محبوب پرسپویسی ها را کنار تیم محبوبش ببینیم.
اما موعد ورود خلیلی به پرسپولیس از یک نظر ویژه و جالب توجه است.خلیلی به خاطر اتفاقاتی که در صبا برایش رخ داد از صمد مرفاوی دل خوشی ندارد و او را باعث و بانی دوری اش از فوتبال می داند.خلیلی حتی  وقتی به عنوان کارشناس در بازی تراکتورسازی – ابومسلم به استودیوی شبکه شما رفت  از مرفاوی به شکلی غیر مستقیم انتقاد کرد که نمی تواند از  توانایی های بازیکنانی مثل احمد حسن زاده و ... استفاده کند.
حالا خلیلی در آستانه بازی  پرسپولیس مقابل صبای قم و صمد مرفاوی به پرسپولیسی ها اضافه شده است.قطعا این اتفاق تصادفی بوده اما حتما در این دو سه روز خلیلی نکاتی در خصوص مرفاوی و تیمش به دایی انتقال داده است و بیشتر از هر پرسپولیسی دیگری دنبال این است تا شکست صبا را در قم ببیند.
  ۳  
آی اسپورت
2014-08-29 12:08:09
نظر دهید
۳ نظر
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۴
تنها افتخار شخصی ایشون یک فصل آقای گلی مشترک با هادی اصغری است و پنج فصل مصدومیت
آسمان
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۵۰
با اون وزنه اضافه و اون شکم و تنبلیه بدنش دیگه فوتبالش تمام شده ! اصلا فوتبالیست نبود ! جـــادوگر داشت دورانه بازیش دسته جادوگرش رو بعد از گل میبوسید همیشه
سیدمهدی
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۳۷
خفه شید جفتتون خر چه داند قیمت نقل ونبات
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر