فهرست

کلوپ: دیدار با تیم‌های جدید و آشنا در چمپیونزلیگ، هیجان انگیز خواهد بود

آی اسپورت- یورگن کلوپ، سرمربی دورتموند پس از قرعه کشی لیگ قهرمانان عنوان کرد که آنها به تقابل چهره های آشنا و همچنین جدید می‌روند که در نوع خود جذاب است.

روز گذشته قرعه کشی لیگ قهرمانان انجام شد که در آن، دورتموند در گروه دی به همراه آرسنال، گالاتاسرای و اندرلشت، قرار گرفته است.

کلوپ در رابطه با هم گروهی هایش گفت: \" با بعضی از تیم‌های آشنا و جدید روبرو خواهیم شد. تیم من هیچگاه در اندرلشت یا استانبول بازی نکرده است. پیش از قرعه کشی، تیم خاصی برای هم گروهی مدنظرمان نبود. از روز شنبه، جمع آوری اطلاعات راجع به حریفانمان را شروع می‌کنیم.

مت هوملس،مدافع دورتموند گفت: \" گالاتاسرای و اندرلشت دو رقیب جدید و هیجان انگیز برای ما هستند. اگر به گروه لیگ قهرمانان فکر کنیم، آرسنال همیشه در گروه ما قرار داشته است بنابراین از خودمان انتظار داریم که از این گروه صعود کنیم.\"

ایلکای گوندوگان،  هافبک دورتموند نیز در این باره گفت: \" من یک ریشه ترک دارم و تقابل با تیم ترکیه ای بسیار ویژه خواهد بود. آرسنال تیم درجه یکی است و تقابل دوباره با آنها و آلمانی هایشان، احساسی خواهد بود. انتظار بازی سریعی دارم. اگر به اندرلخت سال پیش نگاه کنیم،بازیکنان با استعداد و با کیفیتی در این تیم هستند.\"

     
آی اسپورت
2014-08-29 13:01:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر