فهرست
فرکی: آرزو می کنم کی روش برگردد
فرکی: آرزو می کنم کی روش برگردد

فرکی: آرزو می کنم کی روش برگردد

آی اسپورت - با رفتن کارلوس کی روش از ایران، دوباره از حسین فرکی به عنوان گزینه اصلی سرمربیگری تیم ملی نام برده می شود اما سرمربی سابق فولاد امیدوار است که کی روش دوباره برگردد.

فرکی که امروز مهمان برنامه ورزش و مردم بود درباره رفتن کی روش گفت:  آرزو می‌کنم کی‌روش در ایران بماند و در تیم ملی بماند. بحث ما در جام ملت‌ها است. مردم می‌خواهند ما نتیجه‌ بگیریم و به نظر من بهترین گزینه برای تیم ملی کی‌روش است و به شخصه به تیم ملی اصلا فکر نمی‌کنم.

فرکی ادامه داد: البته یک نکته ای هم وجود دارد آن هم این که تاکنون هیچ وقت نشده که وضعیت قرارداد سرمربی تیم ملی اینقدر مهم شود. این قرارداد از یک بحث ورزشی شروع شد و به سیاسی، ملی و در نهایت پلیسی تبدیل شد. ظاهرا آنقدر قرارداد کی‌روش مهم شده که مثل 5+1 به سیاست ارتباط داده شده است. این که چرا الان بحث قرارداد کی‌روش پلیسی شده واقعا معلوم نیست. مهم این است که زمان ما خیلی کم است و نباید حتی یک روز را هم از دست بدهیم.


  ۴  
آی اسپورت
2014-08-29 12:26:31
نظر دهید

۴ نظر
مجید
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۲۷
پر واضح است فرکی دروغ میگوید. فرکی خود ازبی صلاحیتی خودش برای مربی گری تیم ملی بیش از همه آگاه است ! زمانی که مصفطی دنیزلی با 3 گل چگونه رویاهای او را به باد داد(درست در زمان پرگویی فرکی و خرابی احوال پرسپولیس) ویا سال گذشته دایی چگونه در بازی رفت او را تحقیر کرد ( که این تحقیر بعد از بردهای ابکی چند هفته ایی فرکی روی داد) ویا باخت جلوی استقلال در زمین فولاد را بیاد دارد( استقلالی که بدون تمرین از جام باشگاهها مستقیم به اهواز رفته بود) و او میداند سال گذشته استقلال در نیم فصل دوم چه بحرانی هایی داشت و یا سپاهان حال و روز خوبی ا نداشت) فرکی در گروه بندی جام باشگاهای اسیا نسبت به سایر تیمها در اسان ترین گروه ممکن جای داشت ! و زمانی که به العین رسید بعد از 3 هفته تمرین به یاد داریم چگونه تحقیرو حذف شد ! زمانی که او دستیار برانکو بود ما تحقیر شدیم از نوع بازی تیم ملی !! و بیاد دارد که برانکو حتی جرات نکرد برای پاسخ گویی و عذر خواهی ساده به ایران بیاید ؟؟ خود ایشان هم که 3 ماه پنهان شده بود!! ما که یادمان هست!ما به ارژانتین هم باختیم و در ظاهر همان نتایج را گرفتیم اما این مردن کجا که با شرف و ایستاده بود و ان مردن برانکو فرکی کجا که اوج ذلت بود!!؟ و حالا میخواهند با فرکی مجددا ما را به قربان گاه ذلت ببرند!!
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۵
مجید لامصب آدم چقد میتونه خر باشه مثل تو/ ینی یه کلمه درست ننوشتی همش چرتو پرت
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۴۷
یک مربی خارجی دیگه بیارند
حسین
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۳۷
دروغگو دشمن خداست .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر